Проявете вашата изобретателност.
Тани - модератор
Ще си запиша за утре! :partyman:
torbalan - Дървен философ
А става ли да се въргалят хлапетата върху тая детелина?
Тани - модератор
Ако е за ежедневно - не ми се вярва! Тогава ще има нужда от тревна смеска "Спорт" и съответната грижа за нея! Детелината е за неангажираща самоотглеждаща се полянка! Доста тъпкане отнесе миналото лято, но не беше ежедневно. Не и повлия обаче карането на колички бетон, което си е показателно, че все пак носи на тъпкане! По принцип се стъпква, но на другата сутрин си е изправена.
kabel96 - специалист
За истинска и хубава овошна градина трябва да няма трева и да си е на угар почвата.
Тани - модератор
kabel96 написа:
За истинска и хубава овошна градина трябва да няма трева и да си е на угар почвата.
Точно така казват и всички търговци и производители на изкуствен тор и препарати :wink:
kabel96 - специалист
Това е само едно от предимствата.Не говорим за влагата която се изпарява и образува мана и всички гадости и гадините които живеят в тревата и стартират в тяхно си време по дърветата.
http://agronet.bg/agro/ovostarstvo/4204 ... adini.html
pavkataa - напреднал
Този '' Раундъп '' ще навреди ли на овошките :?
chapara - майстор
pavkataa написа:
Този '' Раундъп '' ще навреди ли на овошките :?
Няма , само ще спазваш пропорцията за трева и плевели и ще гледаш да няма вятър , така че като пръскаш да не попадне върху зелената листна маса. Тревата угнива и става тор.
ivanovbg - майстор
torbalan написа:
А става ли да се въргалят хлапетата върху тая детелина?
Не я препоръчвам за детска площадка - напатих се. Първо привлича доста пчелите. Второ много озеленява дрехите.
Зависи какво искаш да правиш с терена т.е. почвата, а тревата каква е кога пониква и ред други нещица има :) за справяне с този проблем, ако имаш интерес все още аз съм насреща ще ти дам доста полезни съвети и решения.

Тема "как мога да махна дивата трева в двора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: