Проявете вашата изобретателност.
rockwall - майстор
Явно тва буре-шкаф се изгуби някъде по пътя - я аз да ви покажа моето, което накъдрих за 1 следобед на вилата преди 3-4 години (т.е. още преди колегата да почне неговото) .
Спасих го от съседа, който го носеше към огъня за варене на компоти и просто ми го подари. Нямам снимки как изглеждаше тогава, но в сравнение с моето, бурето на първите снимки в темата си е направо ново. :lol:

Съжалявам, че не взех и другото, което беше леко разглобено, но ми се стори по-трудно за спасяване.

Отначало и аз мислих да го правя шкаф, маса и т.н., ама накрая стана поставка за касетофон, халби бира или просто удобна масичка за кафе.

Не съм го отварял, само го изшлайфах отвън и му пооправих малко визията - лак, златничка боица и тва е.


Изображение

Изображение
rockwall - майстор
За да се запази напрежението в темата - слагам снимка на следващия подобен проект.

В мазето отдавна ме чака един стар гардероб - ако имате идеи, препоръки или съвети - ще съм благодарен за всичко.
Няма да е истинска реставрация, но поне ще го вкарам в употреба и няма да отиде за варене на компоти.

Засега планът е гардеробът да стане .... гардероб :razz:

Дървоядите са взели своето тук там, но не е фатално. В него ще са дрехите, които не са за сезона и ще са опаковани, затова и не мисля да се задълбочавам с препарати срещу дървояди, сляпо куче, къртици или гъгрици. :drinkers:

План засега :
1. Малко шлайф, колкото да излезе фладера.
2. Байц, лак или и двете (или пък нищо, ако ми хареса резултата след лекото шлайфане)
3. В краен случай вътрешно ламиниран фазер, за да е по чистичко и лесно за поддръжка + само ако се налага ... нова плоскост за гръб

Стаите са приземни и ще ги правя гардеробни - ще има и нови мебели, но не ми се хвърля тази антика

ДАВАЙТЕ АКЪЛ - да видим докъде ще я докараме


Изображение

Изображение
Ето и моето буре.Опа- не мога да пратя снимки."Файлът е много голям" Помагайте , как да го направя по малък.
vlax - майстор
пет окт 26, 2018 6:52 pmБоби Боянов написа:
Ето и моето буре.Опа- не мога да пратя снимки."Файлът е много голям" Помагайте , как да го направя по малък.
FastStone Photo Resizer или други. :partyman:

Тема "Шкафче от буре" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: