• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва

Коя марка GSM предпочитете

42%
Nokia
137
21%
SonyEricsson
69
5%
Motorola
16
11%
Samsung
35
5%
Siemens
17
16%
Друга марка
54

Общо гласове: 328

nv952 - майстор
Колега аз искам само контактите не да поправям тела.(предполагам че имаш предвид ремонт и затова ми пращаш този сайт)
VLADO66 - майстор
Разглоби то и му почисти клавиатурата/контактните пластини / със спирт. http://www.youtube.com/watch?v=v45tg-yr ... ata_player
nv952 - майстор
Всичко съм пробвал даже и на сервиз ходи но неможе просто проблема е от самата платка (така ни казаха)
didoni_ - специалист
Аз съм с нокия Е51
mladkal - майстор
От както я има темата, а и преди това доста моделчета са ми минали през ръцете, като основно винаги съм наблягал на Нокия.Не отдвна с пробвах с един майсторски(дуракоустойчив - уж) САТ В25, но останах разочарован. За сега (и в условията, които ползвам и нуждите, които имам от устройство) за втори път се върнах към нокия е72-1. Този път попаднах на финландска сглобка. предната е72 бе унгарска.
fox_vt - майстор
Wave S8500 се ъпгрейтна до Galaxy S2+ а уейва флаш с гръцки фърм и в гърция при сестра ми :-D
thinkpad - майстор
Не съм харесвал много SE и вече я няма като марка, но по стечение на обстоятелствата съм с една тухла-смартфон SE от 2006.
VLADO66 - майстор
И аз бях почитател на SE от първия ми ГСМ та до 3-4 след него,докато един прекрасен ден телефона ми реши по някаква си негова причина да изтрие всичките ми контакти в телефонната памет :x Извадих му СИМ картата и започнах за скачам върху него-затри ми над 50 номера,добре че бяха останали тези на картата.После се разрових по форумите и разбрах че подлия номер била честа практика.
boltik - специалист
VLADO66 написа:
...докато един прекрасен ден телефона ми реши по някаква си негова причина да изтрие всичките ми контакти в телефонната памет :x Извадих му СИМ картата и започнах за скачам върху него-затри ми над 50 номера,добре че бяха останали тези на картата...
Здравейте,незнам как е в БГ-то,но аз имах подобена ситуация.Преди години ми ,,изчезна,,телефона.От оператора ми поискаха 3 номера на които съм звънял и ми дадоха нова карта-без пари.А номерата в картата възтанових,като ми извадиха извлечение.

За това с какъв телефон работя?С едно Сони Ериксон-жабка.Аз стигнах до заключение.че ми е нужен телефон,на който да може всеки абонат да си има своя мелодия.И ако батерията е „корава„за мен това е достатъчно.Те навигациите са вече по 30-40 пари в Ибея.
Duke_BG - специалист
айде и аз да се включа с една антика : Iphone 2G 8GB ,с OS whited00r 7 (model 2007)
добичето си бачка безгрижно и е със страшно корав дисплей щом досега не съм успял да го строша или надраскам :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Какъв GSM Имате" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: