• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
infomar
Трябва да си закупя телефон работещ с две СИМ карти, но трудно се ориентирам в това което се предлага. Мненията за моделите са доста противоречиви, затова моля за мнение от притежатели на подобни телефони.
Цена в диапазона 50-100 лв.
naskov - майстор
Nokia 101 e един от моите
kapanec - специалист
naskov написа:
Nokia 101 e един от моите
+1
kapanec - специалист
naskov написа:
Nokia 101 e един от моите
+1
mariayn - специалист
От декември ползвам нокиа 101 доволен съм от него .И от мен за нокията .
naB4o - специалист
+1 за нокиа, но не знам модела, който ползва майка ми, има камера, радио и диктофон. Издръжлива батерия, и много лесно меню.
Преди това е била с 2 вида привилеги, от които също е доволна, но аз съм за Нокиа!
infomar
Благодаря на всички за мненията. Взех си телефон на НОКИЯ - Asha 202. Доволен съм, и за сега нямам забележки. Мемори картата я зареждам извън телефона, че още нямам закупен кабел за РС, а и не знам дали чрез него ще стане достъпна от компютър.
solo5 - майстор
При тази Nokia двете карти едновременно ли са активни при разговор?

Не влизам често иначе бих ти препоръчал Samsung B5722
Накратко казано 2 телефона в една слушалка, а не като псевдо двусимовите модели при които като говориш по едната линия и си извън обхват на втората
При този модел си водиш разговор по едната линия, получаваш повикване от другата и можеш да отговориш като същевременно задържиш разговора по първата линия.
Има бутон за превключване между двете линии
Има възможност за "фалшиво обаждане" - като се задържи бутон прави прозвъняване, на което при желание може да се запише и гласово съобщение, за да е по-достоверно. Когато "звънне" вдигаш и в слушалката се чува как някой те търси и можеш да се извиниш и да напуснеш срещата :-D
Има и опция да вкараш в черен списък определени телефонни номера, да не ти досаждат
Имам го и съм супер доволен. Батерията е отлична и държи 2 дни със интензивно говорене
или седмица за хора, които не водят много разговори

http://get.bg/product_info.php?cPath=13 ... 03ngujbh27
  • 1
  • 2

Тема "Препоръчайте телефон с две СИМ карти....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: