Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
kolev_k - специалист
Здравейте,купих един пакет Прима001 за 6лв с вкл.3лв. за разговори.Говориш за 1ст/мин към всички номера на м-тел,като условието е да зареждаш 6лв.на всеки 30дни,от които ти прибират 1.9.лв.Т.Е. говориш на 1.46ст/мин.Та въпроса ми е неизговорените левчета изгарят ли като изтече периода,или ти се натрупват?Благодаря!
didoni_ - специалист
Изгарят,мисля.Приятел има същата,но звънни и ги питай за да си сигурен.
krasi92 - майстор
натрупват се но говориш на по висока цена докато не презаредиш.
velinsl - специалист
Аз вече също съм. След изтичане на тези 30 дни говориш на 39 стотинки с всички.
ако след 3 месеца още не си ги изговорил - горят стотинките.
В момента, в които отново заредиш говориш на 1 стотинка с Мтел(1,46) и 21 с всички останали.
kolev_k - специалист
velinsl написа:
ако след 3 месеца още не си ги изговорил - горят стотинките.
Тука нещо се бъркаш.Горят ти стотинките ако в продължение на 3 месеца нямаш входящ или изходящ разговор.Това важи за всички прими.
kuger - майстор
Аз, като най голям карък се сетих да проверя примата на дайлъра /дали е правилно?/чак сега. По закона на Мърфи, срока и изтекъл на 15.10. Понеже съм на село, алармата е изключена, кой да мисли за срокове. Мисля си, сега проблеми, няма да има аларма, трябва нова карта, парите изгоряха, и т.н.
Реших да пробвам, мушнах SIMа в един телефон, звъня му, приема разговора. Пробвам да звъня от примата, да, ама не. Изтекъл срок. Докато ги псувам за тая простотия, де я измислиха да крадат, и хоп SMS. Ала-бала, ако искате заредете сума по ваше желание, срока ще се удължи. Ами, бях в поза партер, заредих :sad:
Та, те така, дребни житейски неуредици :oops:

пп: Някой дали знае, след изтичане на тримесечния срок, има ли буферно време, през което картата да приема разговори?
Duke_BG - специалист
що се връзвате на тия прими, мрими
има БОБ - 10,8 ст/мин s ДДС без такса
не че боб пак не са ментел ама поне плащаш само говореното
:)
krasi92 - майстор
Плащаш минимално оотребление 1.99-отдавна свърши филма да активирал предплатена карта и една година да не го мислиш.
nikolovvd - майстор
Аз имам една такава. Зареждам 10 лв. месец преди да изтече срока и цяла година приема повиквания. Е може и да говориш по нея докато има пари.
Бях я купил за дъщерята като наближи време да стане I-ви клас, че ако откраднат телефона (стар естествено) поне да не затъна с повече от 10 лв., а за телефона ... той си е дал своето. Сега е аварийна карта в авариен телефон. Ако случайно остана без ток в телефона, поне да не остана без връзка със семейството.
jordanvass - майстор
И аз ползвам за същата цел един стар телефон, но ми излиза по-евтино всяка година да си купувам нова карта по за 2-3лв., вместо да зареждам за 10.

Тема "Прима 001" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: