• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
ivouz - специалист
Не знам dadko аз по принцип не съм конфликтна личност но,уж малки неща ,уж ежедневни проблемчета ,уж незначителни комфликти на които не трябва да обръщаме внимание обаче не е така всичко това го събираме като отрицателна енргия и .......А точно от там трябва да се тръгне.
Много несправедливост много, много....
Няма да тръгна да си търся правата но ме боли че,само при нас е така!
dadko - майстор
ivouz написа:

Няма да тръгна да си търся правата
Е, точно в това ни е грешката. Че се примиряваме и търпим да ни правят на маймуни.
Лично аз особено в магазини не търпя да ме правят на балък. И аз уж не съм конфликтна личност (всъщност, като се замислих- доста конфликтен съм), но си знам правата, викал съм управители и т. н и съм се разправял. Жена ми все ме дърпа "айде, не се разправяй" и е готова да се примири, но когато те касае и финансово- защо трябва търпиш ?
dundurma - специалист
ей ся да ва метна.....колко от вас издават някъв документ и имате ли си представа,колко НИЕ даваме за торби,които поне аз не съм включил в цената.......айде по-сериозно :axe: :axe: :axe: :axe:
ivouz - специалист
Въпроса не беше колко даваме за торбички а,отношението към клиента.
А иначе като се замисля поне 40 ст. средно на ден!
dadko - майстор
dundurma написа:
ей ся да ва метна.....колко от вас издават някъв документ и имате ли си представа,колко НИЕ даваме за торби,които поне аз не съм включил в цената.......айде по-сериозно :axe: :axe: :axe: :axe:
Аз не издавам никакъв документ, защото съм клиент. Не извършвам никаква търговска дейност и бележки не издавам.
а колко ВИЕ давате за торби- мен не ме интересува. Включили сте ги, айде, не ни баламосвайте сега. Малко по- сериозно и Вие.
dundurma - специалист
ivouz написа:
Въпроса не беше колко даваме за торбички а,отношението към клиента.
А иначе като се замисля поне 40 ст. средно на ден!
ти сериозно ли.....
ivouz - специалист
Кое сериозно ли ?
Че се оплаквам от обслужване или че давам 40ст. за торбички?
Ти си търговец явно .
dundurma - специалист
dadko написа:
dundurma написа:
ей ся да ва метна.....колко от вас издават някъв документ и имате ли си представа,колко НИЕ даваме за торби,които поне аз не съм включил в цената.......айде по-сериозно :axe: :axe: :axe: :axe:
Аз не издавам никакъв документ, защото съм клиент. Не извършвам никаква търговска дейност и бележки не издавам.
а колко ВИЕ давате за торби- мен не ме интересува. Включили сте ги, айде, не ни баламосвайте сега. Малко по- сериозно и Вие.
ь

ти не ме познаваш,така че по-леко,а който ме познава от форума и е идвал в моя магазин му е ясно,че не съм селски тарикат.........може оборудването му и правенето му да се доближава до цената на едно малко жилище.така чеееее по-полека
dundurma - специалист
dundurma написа:
ivouz написа:
Въпроса не беше колко даваме за торбички а,отношението към клиента.
А иначе като се замисля поне 40 ст. средно на ден!
ти сериозно ли.....
че торбите ми струват на ден повече от 40 ст.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Некоректен търговец!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: