• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
prascho - майстор
здравейте,

Искам да изкажа оплакване от некоректно поведение на ГСМ търговец. На 04.04.2014г поръчах панел за стар модел телефон на гсм магазин намиращ се в Люлин-9, прилежащ до супермаркет Европа. Бе ми заявено, че до седмица ще се осигури панела и ще ми се подмени на стария телефон. Платих 10 лв. Днес за пореден път /пети/ отидох до магазинчето и панел нямаше. Съдържателят отново използва изрази като "утре ще дойде", "сега съм намерил, второ място откъдето ще го взема", "няма как да ти върна парите, трябва да анулирам заявката към склада", "телефонът е много стар, трябва време".....Явно, няма да си взема парите. Държа на коректност и добри отношения. Определено се чувствам като маймуна, която разиграват. Прагът ми на търпимост е на път да се изчерпи.

Молбата ми е има ли определен срок за пускане на жалба към комисията за защита на потребителите. Имам касов бон и поръчка за сервизно обслужване.

фирма: Стенли-фон ЕООД, ж.к. "люлин", бл. 209, вх.Б, ап.21 , но реално магазинът е на ул. Ген. Асен Николов до супермаркет Европа.

Моля не пазарувайте от този магазин. Вероятността да бъдете подведени и изиграни е голяма.

Поздрави.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Още с първата дата възниква неизпълнение на договора. Веднага е можело да ...там каквото си искате
kolev_k - специалист
Няма ли циглета в квартала?Срещу още 10лв ще му го върнеш неколкократно.
kozl - майстор
А за тези 10 лв, касова бележка имаш ли?
profesionalist_wood - майстор
И на мен не искат да ми подменят чистачките от Лукойл ! Не купувайте от бензиностанции Лукойл! Мошеници!
Бях си купил точните чистачки и се опитах да ги сложа на колата обаче те изпадаха и исках да ги сменя с други или да доплатя,те отказват с мотива че вече били чекирани,е как бе? Дори им показах нагледно пред тях че не влизат и те се опитаха да ги сложат и пак ми отказват да ми върнат парите. Деба мошениците! :x Сто на сто ще потърся биячи,не заради 18 лв а заради това че не уважават клиентите!
Chefo77 - майстор
Е тези чистачки нямат ли допълнителни щипки, баси!
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Е тези чистачки нямат ли допълнителни щипки, баси!
Той откъде да знае.. Трябва като на американци да се обяснява.... :-D
profesionalist_wood - майстор
Имаха 2 вида щипки и пак не ставаха,ама какво да се разправям с малоумни търговци след като пред тях им показах че не влизат? Дори на кутията си пишеше точния модел автомобил? Дори се опитах да прехвърля щипките от старите чистачки и пак не ставаха
chapara - майстор
За чистачките, като купувам искам да ми ги поставят и тогава на касата :-D
marian1 - майстор
Прасчо не мога да ти помогна с акъл за това което питаш, но имам приятел, който има магазин за гсм аксесоари - ако не си изгубил желание, може да кажеш какво търсиш и да опитам да ти помогна.
П.С. Магазина не е в Люлин :lol: Доста е зареден, има все още коруби за първите гсм и антени дори :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Некоректен търговец!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: