• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
kopaiko - специалист
Здравейте.От скоро се сдобих с тая техника и пада голяма борба с новите технологии.Това ми е първия смартфон.По принцип имам един куп въпроси но ще ви попитам следното:има ли някъде упътване на български като на старите телефони кое как се прави,има ли опция трите символа(бутони) под екрана да светят,как мога да сложа на определени контакти различни мелодии.
inspo - майстор
Трябва да си го изтеглиш от сайта на леново Bulgarian user guide ето от тук:
http://support.lenovo.com/bg/bg/product ... ries/a1000
kopaiko - специалист
В този сайт няма нищо конкретно как да се работи с телефона.Само характеристика и реклами.
inspo - майстор
Явно си бил сънен като си разглеждал...

Ето ти линка за сваляне https://download.lenovo.com/consumer/mo ... 201508.pdf

Само трябваше да цъкнеш на това заграденото в червено на страницата която ти дадох.

Прикачен файл

a1000.JPG
Hoвoceлckи - майстор
Току що ми се обади приятел (абсолютен лаик на смартфоните), че му изчезнала слушалката, с която приема входящ разговор. Не познавам изобщо този телефон и си нямам идеята какво може да е направил. Накой от вас ако има начин да хвърли един боб или поне да ми подскаже какво да го питам :?:
Звъни му при повикване, но нямало икона със слушалка. Иначе можел да набира ако това има значение.
inspo - майстор
Да го рестартира като за начало, ако не се оправи да си архивира данните и да пробва с фактори ресет
Hoвoceлckи - майстор
Благодаря! Като начало е ресетнат без резултат. Ще се надяваме след хардресета да се оправи.
fantom - специалист
Hoвoceлckи написа:
Благодаря! Като начало е ресетнат без резултат. Ще се надяваме след хардресета да се оправи.
подобно нещо и около мен се случи, оказа се че иконката на слушалката беше покрита от друга иконка.
Hoвoceлckи - майстор
Мм-м не. Каза, че екрана му бил тъмен.
Не ме дочака да се видим и го дал на сервиз ...
Lisko - майстор
fantom написа:
...оказа се че иконката на слушалката беше покрита от друга иконка.
ЪЪЪЪЪ! Това възможно ли е???
  • 1
  • 2

Тема "Леново А1000?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: