• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
hidrazin - майстор
Е какво да ми отговаряш? Все почна да ми писва да хода и да бърша след теб. :-D
Я дай сега да ги видим тези стари норми.
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Е какво да ми отговаряш?
Хибразиме, не се прави на ударен...от мълния... :partyman: Сигурно от един милион билион трилион страници ти говоря, че хантената се зазимява чриз кабела, който е с метален екран - фолио и жило. И се зазимява чрез захранването и използването на съответните конектори. Микротъпите, Убитите и ТъпЛинковете го предлагат като метод на инсталация.
Стига се прави на умен, да не те пратя да четеш "НАРЕДБА № 4 ОТ 22 ДЕКЕМВРИ 2010 Г. ЗА МЪЛНИЕЗАЩИТАТА НА СГРАДИ, ВЪНШНИ СЪОРЪЖЕНИЯ И ОТКРИТИ ПРОСТРАНСТВА" Там пише какво се допуска и какво не. От там имам право на мнение.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
Стига се прави на умен, да не те пратя да четеш "НАРЕДБА № 4 ОТ 22 ДЕКЕМВРИ 2010 Г. ЗА МЪЛНИЕЗАЩИТАТА НА СГРАДИ, ВЪНШНИ СЪОРЪЖЕНИЯ И ОТКРИТИ ПРОСТРАНСТВА" Там пише какво се допуска и какво не. От там имам право на мнение.
Дай сега да видим къде наредбата допуска да не заземяваш нахенден 6 метров метален прът на покрива.
И къде въобще наредбата позволява да не правиш мълниезащита на сграда.
Независимо че е единична постройка в гората и е пълна с метални елементи, при условие че наоколо има само дървета.
И как наредбата ти позволява да излагаш сграда на пожар и да излагаш хората на поражения от мълнии?
Аааа... вероятността била малка... Колко малка - 1% ???
Дано се сещаш че на тоя 1% не му дреме щото пораженията за него са 100%.
Аре - чакам.
:partyman:
egomen66 - майстор
Абе вие , тая Мачта за антена , не я ли измислихте вече...Те ще му прекарат оптичен нет , докато се на-умувате. :-D Дайте една карта за България , със средногодишна статистика , за брои паднали мълнии на кв. километър. Само нея не сте качили. :lol:
egomen66 - майстор
angel_ov написа:
Явно си ги целват http://www.mikrotik-bg.net/topic/7312-к ... ment=55918

Прикачен файл

5e_i0ny09.jpg
5e_i0ny09.jpg (24.4 KиБ) Видяна 1566 пъти
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Мачта за антена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: