Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
kr1100 - майстор
kuuuuuul написа:
При мен задните стъкла са затъмнени и с обикновеното огледало не се вижда почти нищо.
:-D Я пак отново. На фабрично затъмнени стъкла със символ V се вижда добре, А и пък страничните огледала за украшение ли са ? Да не си с малките огледала ? Отхоре на всичко и не е дълъг автомобила, даже е по-къс от Пасат Б5 , 5,5
Да беше си сложил 1 китаец с дисплейче за разстоянието.Лесно се монтира и е за 20 лв ьена с 4 датчика.даже няма нужда да гледаш дисплея за разстояние , с малко практика по пищенето се ориентираш. За кабелите имаш тапа ф 40-50мм посредата на пода на около 1 педя от ръба на задния капак. Захраняване се взема от левия стоп, ако е до 2001г има изведена допълнителна букса за теглич .
kuuuuuul - майстор
Нещо не схванах смисъла на на горния пост.Не ми помага с нищо :?
Hoвoceлckи - майстор
И аз не мога да схвана целта на това му включване :? Нещо като да е чел по диагонал ...
Да уточня за лиско: екрана не е 1/3, ами си е направо до половината. Обаче не е задължително да е включен, т.е. андроида си изпълнява всички зададени му задачи при изключен екран.
kr1100 - майстор
Koe не е ясно ??

@ "При мен задните стъкла са затъмнени и с обикновеното огледало не се вижда почти нищо. "
На фабрично затъмнени стъкла със символ V се вижда добре,

2. А и пък страничните огледала за украшение ли са ? Вижда се добре при паркиране назад
3. Да не си с малките огледала ? - има 2 вида огледала. Едните са по-малки по височина

Останалато е за монтаж на китаец парктроник /откъде да прекара снопа.
kuuuuuul - майстор
Междувременно разкрих мистерията.Много елементарно,задържаш по дълго върху бутона за навигацията и готово. :x
Има и още една екстра,при катастрофа или удар последния файл става автоматично неизтриваем.
kr1100 - майстор
Винаги имай 1 в предвид при маневра на заден ход.Камрата не покрива цялата зона. Има пъхащи се пешеходци

Тема "Автомобилно огледало с камера и андроид" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: