• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Здравейте! Вече три години ползвам HTC Desire 500 и съм много доволен от него. Съвсем рядко забива или бави. Предната и задната камера винаги са ми вършили страхотна работа. Реших да си купя хов телефон и той да бъде естествено HTC. Разгледах няколко модела и се колебая между HTC Desire 630, HTC Desire 825, HTC Desire 828, HTC Desire 820, HTC Desire 728 и HTC Desire 628. Но едно нещо ме притеснява ! Всички те имат резолюция на екрана 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density), a екраните са им по 5.0" или 5.5". Цената на телефона гледам да не надвишава 500 лева. Някой, който разбира от тези неща, може ли да ми обясни дали с тази резолюция качеството на картината на екрана ще бъде лошо или не? Благодаря предварително!!!
Благодаря за отговора ти. Гледах М8 в Технополис. Като го тествах, започна да забива. Не знам това дали е заради многото хора, които са го тествали или от телефона. Ти на какво мнение си ? Какъв му е проблемът с игрите?
VLADO66 - майстор
Процесора е слабичък, но за ежедневни неща като снимки, соц. мрежи и други, става.
montoya - майстор
Е аз изкарах няколко НТС-та, страхотна марка телефони, се последния път като си сменявах телефона пак ги оглеждах и за малко пак да си взема НТС! За съжаление HUAWEi P8 lite ги бие по всички параметри, включително и цена. Към днешна дата Р9 лайт бих си закупил на цена около 500 лева
Предубеден съм към Huawei. Какви отзиви може да дадеш за него?
montoya - майстор
Аз лични впечатления не мога да дам, но Р8 лайт е перфектен, значи Р9 лайт трябва да е доста по добър
TACHO - специалист
И аз бях доста предубеден към huawei, докато накрая не се реших да си взема huawei mate 8. Е не съм имал по-бърз телефон. С този процесор е най-бързият тел. към датата на пускането му. Батерията просто не иска да свърши. Екранът е Full HD. На 4G постигам скорост до 80 mbps. Лаптопът ми не може да я достигне на wifi. Телефонът просто лети с тези 4GB RAM. Има един къп глезотии и не изглежда никак зле. Марката напоследък определено се цели в горния клас.

http://m.gsmarena.com/huawei_mate_8-7239.php
Chefo77 - майстор
Много врата този мейт. Иначе е готин, но 6 инча ...
  • 1
  • 2

Тема "Мнения за резолюцията на екрана на HTC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: