Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Johny - майстор
Въпросната програма е много добър и безплатен навигатор. Работеше отлично и говореше на български. Ресетнах телефона и я инсталирах отново, но уви - изчезна българският глас. Интерфейса е на български, но говори на английски. В нета и Yoy Tube има няколко предложения, но не стават. Някой да има нужният файл или да знае нещо по въпроса?
Първият път дойде предложението за инсталация струва ми се от фейсбук, но веднага тръгна на български, а сега не ще. Имало някакъв файл от Силвана, но де го?
gnt69 - майстор
Смъкни си Here. И на български и на немски и на къвто искаш език говори постоянно обновяват картите има информация за трафика в реално време.
KingLin - майстор
Не съм се сблъсквал с такъв проблем. Да не е свързано с настройките на самия телефон - регион, времева зона, език?
Иначе дали Waze или Here зависи от това какво ти трябва. Waze има опцията да се линкнеш с няколко други човека и примерно ти показва всеки кога ще стигне до дадена дестинация или на какво разстояние сте един от друг и разни подобни. Here пък освен трафика в реално време има и офлайн карти (можеш да избираш кои държави да имаш в офлайн режим), което е полезно ако нямаш неограничен интернет на телефона.
alexxx - помощник
И при мен се получи това с българския глас с Waze след преинсталация
tarlyo - специалист
И аз опитах за спорта и след преинсталация бг-то изчезна. Успях да го подкарам.
Ето файловете, за Андроид версията са. Врътката, мисля, че е да се влезе в акаунта с име и парола.
БГ Силвана
Johny - майстор
Добре си се потрудил. Но аз не можах да се преборя. Дай повече инфо. С акаунт, без акаунт не ще.
tarlyo - специалист
Копирай файловете, които съм дал, в папката на програмата. Дори и да ги има, ги замести.
Johny - майстор
И аз тъй мислех, но не открих папката в телефона. През Експлорера не се вижда или аз не я откривам. В крайна сметка го подкарах с триста зора. След инсталацията отказах определяне на местоположението и едва след като направих настройките, го включих през приложенията. Тогава се появи като опция български-Силвана. Чак най-накрая се включих с акаунта си. Малко с "магия" стана всичко. Всичко си има обяснение, но аз не го зная. :?

Тема "Помощ за "Waze"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: