Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
ben84 - специалист
Реших да си монтирам таблет в колата.
Понеже рамка с голема дупка се оказа по-скъпа от рамка с малка дупка, а и по-трудна за намиране, реших да си я направя сам.
Неколко часа резане, мазане, шкурене и боядисване до тука: http://ben84.snimka.bg/automobiles/rove ... 0.37567441

Ще изведа бутоните на таблета до мулти волана, но има ли начин това да стане без да запоявам проводници и да съсипвам търговския вид на таблета?
Намерих из нета схеми, да го е'аам през 3.5мм жак, ама не ми вързА.

Некой да има идеи за елегантно решение на въпроса?
Фафлата е Diva QC-704G

Мерси :partyman:
ben84 - специалист
nikolov333 написа:
С Bluetooth.. :drinkers:
Благодаря, но ще мога ли да го будя и приспивам с такова нещо?

ПП. Извинете ме за лаишкия въпрос.
nikolov333 - майстор
За приспиването си има настройка, след колко време да гаси екрана, а за буденето, не знам честно казано..би трябвало като натиснете бутона да отвори плеъра по-подразбиране, поне така мисля..нямал съм такава. Все пак е добре да имаш достъп до бутона за изключване или да го изведе на външен бутон някъде..
Chakal - специалист
Здравей, буденето може да стане, като се сложи отметка в менюто за зареждане - да е буден, докато зарежда. Всеки път като дадеш контакт - ще светва, и ще стои буден докато не изключиш контаткта. В Ютуб има клипове, може да го видиш.

На мен ми стана интересна техниката с металните пластини, която си ползвал. Те останаха ли вградени, или ги извади и после кит-на мястото, или ... ? Крайния резултат е много добър, поздрави !
nikolovvd - майстор
До колкото знам DIVА е българска марка на Дигитален свят - дъщерната фирма на Дейзитехнолоджи.
Преди години водещи конструктори бяха Николай Колев и Иван Поибренски.
Защо не опиташ да се свържеш с някой от фирмата или Дейзи сервиз?
ben84 - специалист
Chakal написа:
Здравей, буденето може да стане, като се сложи отметка в менюто за зареждане - да е буден, докато зарежда. Всеки път като дадеш контакт - ще светва, и ще стои буден докато не изключиш контаткта. В Ютуб има клипове, може да го видиш.

На мен ми стана интересна техниката с металните пластини, която си ползвал. Те останаха ли вградени, или ги извади и после кит-на мястото, или ... ? Крайния резултат е много добър, поздрави !
Идеята за буденето по захранване е идеален вариант. Само де на пръв прочит не намерих такава опция. Ще потърся клипчета по-късно.

Иначе пластините са с различна големина. Ползвах ги като кофраж. Първо изгладих вътрешните ръбове по тях, махнах предната пластина и изравних лицето на панела. После малко кит, шприц, търкане и боядисване. Задната я оставих да си стои там.
nikolovvd написа:
До колкото знам DIVА е българска марка на Дигитален свят - дъщерната фирма на Дейзитехнолоджи.
Преди години водещи конструктори бяха Николай Колев и Иван Поибренски.
Защо не опиташ да се свържеш с някой от фирмата или Дейзи сервиз?
Интересно
Благодаря за мненията :partyman:

Тема "Вграждане на таблет в автомобил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: