Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
mitashki911 - специалист
Здравейте . Имам една стара нокия 1101 но забравих кода за защита /бях го сменил не е оригиналния / и сега не мога да я ползвам, а е перфектния работен телефон пада от високо и не го бърка продължава да работи . Пробвах доста начини за включване но не се получи , ако някой знае начин да се ресетне , ще бъда благодарен да сподели .
Последна промяна от mitashki911 на ср фев 08, 2017 11:17 am, променено общо 1 път.
mitashki911 - специалист
Пробвах без карта но нещо не се получава , щом сложа картата иска : код за защита . И приема само цифри.
Gnus - специалист
Чакай сега. Да не си променил пин кода на картата?
nikolov333 - майстор
Кода за защита може да е свързан с предишната карта която е била в телефона.. Сега можеш ли да говориш с тази карта или въобще не те допуска да избираш.. Ако е така най лесно ще е да сложиш старата карта и ако влезеш тогава да пробваш с кодовете от линка..
Ники274 - специалист
И аз така преди време си бях заключил с някакъв секюрити код старата нокиа 6310.Не го бях ползвал известно време и после не ставаше да се отключи(до колкото си спомням и аз май си бях заключил картата с код).Та тогава се разтършувах в нета и бях открил някакъв генератор за кодове.Само си въвеждаш IMEI на телефона и ти се генерира код ,с който също се отключва телефона.

Тема "код защита на нокия 1101" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: