Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Здравейте, донесох си телефонче от Англия, но иска да се разблокира да работи с бгсимки и искам да му махна iClouda. Казаха ми, че това става с някакви кодове, изпращах смс-и за получване на код от интернет, но не става. Някой може ли да ми помогне да реша проблема и да получи огромните ми благодарности :)
krasi92 - майстор
Успех с отключването.Кода го дават от ябълката с документ за покупка с които да удостовериш че не си го краднал.Спокоино можеш да ходиш с него на дискотека и да казваш че ти е паднала батерията.
Lisko - майстор
iCloud-a един прост сетинг, цъкаш го за секунди и оттам нататък нищо не ти се качва в клауда. Аз съм така.
Няма нищо общо със сложнотията по отключването.
Отключването става най-гарантирано чрез плащане на предишния провайдер. Тоест тоя който е бил в Англия. Ако имаш човек там, особено пък ако е бил негов преди това, не би трябвало да има никакъв проблем.
turbocharged - специалист
iCloud заключването се деактивира само с потребителското име и паролата на собственика който го е активирал. Няма друг начин. Нямаш ли достъп до тези данни телефона е дърво.
Заключването на sim към оператор е друго. Там може да се деактивира от оператора и по други начини с малко плащане.

Когато си купувате айфон втора ръка трябва да искате стария собственик да излезе от icloud профила си. Така вие ще може да си го активирате със собствен профил.
plamen6703 - майстор
mag_i написа:
Здравейте, донесох си телефонче от Англия, но иска да се разблокира да работи с бгсимки и искам да му махна iClouda. Казаха ми, че това става с някакви кодове, изпращах смс-и за получване на код от интернет, но не става. Някой може ли да ми помогне да реша проблема и да получи огромните ми благодарности :)
Само с огромни благодарности няма да стане, но с огромни благодарности и малко пари телефона ще "пее" ,освен ако не е пресипнал и не пее :) Първо не трябва да е краден, изгубен... изобщо трябва да си собственик на телефона. След това според оператора има шанс да се "махне iCloud"a и да се отключи телефона.
Един приятел спечели iPhone 7 от една игра и при него имаше същия този проблем с блокиране на сим картата. Тъй като го спечели от български сайт, просто го върна да му го заменят, и за щастие, го направиха. Но дотогава, го носи на двама "специалисти", които просто казаха, че нищо не могат да направят. Можели да отключат шестица, но не можели седмица, което звучеше абсурдно..
Иначе, оттук го спечели, ако някой се чуди: http://nagradi7.com

Тема "iPhone 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: