Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Johny - майстор
Здравейте,
Мои приятели са решили да се "обзаведът" с iPhone. Чува се, че последният модел не е читав. Дайте мнение за добър модел.
plamen6703 - майстор
Johny написа:
Здравейте,
Мои приятели са решили да се "обзаведът" с iPhone. Чува се, че последният модел не е читав. Дайте мнение за добър модел.
Къде се чува това за последният модел и какво не му е доброто?
Chefo77 - майстор
5S
Евентуално 6 или 6+, но с уговорки. Но 5S е най-добрия досега. Не е мое мнението, аз съм с андроиди. Мнението е на хора с iPhone.
plamen6703 - майстор
Много добър телефон е 6S+ лични впечатления и на тези около мен с такива модели iPhone.
Johny - майстор
plamen6703 написа:
Къде се чува това за последният модел и какво не му е доброто?
От Виваком казали, че от 4 продадени и четирите дали дефект.....
plamen6703 - майстор
Johny написа:
plamen6703 написа:
Къде се чува това за последният модел и какво не му е доброто?
От Виваком казали, че от 4 продадени и четирите дали дефект.....
Аз бих пуснал покрай ушите си такива казвания, а и те не са от Виваком, а от неориентирани магазинери на оператора :wink:
Lisko - майстор
Аз съм бил с 4s, 5, 5s, 7

4s - беше чувствително бавен към края. Особено след ъпгрейд към нов ОС, който очевидно не е съобразен за него.
5s - ми падна от джоба на ризата като се наведох (беше без никакви обвивки) тоест от стравнително ниско и му се счупи стъклото. Иначе - никакви оплаквания.
5 - ползвам го не като телефон а като таблет, камера, джипиес. Падал е от около 1.5 метра на асфалт, пак без никаква обвивка и нищо не се счупи. Не знам може да не е до модел а до късмет с кой ръб ще срещне земята. Като бързина - нямам оплаквания (с последен ОС).

6 - познавам колега който си го ползва без никакви оплаквания откак е излязъл, а то не станаха ли 3 години вече?

7 - върви като пушка, от Април насам - да чукна на дърво.

Тема "Кой модел iPhone ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: