Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Amt93 - помощник
Аз имах същия модел телефон и сходни проблеми. За кратко време обаче проблемите станаха повече - започна да забива, цикли, батерията не издържаше повече от 3-4 часа или падаше изведнъж, след като е заредена. Накрая се ядосах и си взех нов тел. :lol: :lol:
krasi92 - майстор
Аиде честито и със здраве да си го ползваш
Здравейте,отдавна следя форума,но като не мога да помогна на никого,си мълча и само чета.
Преди малко поправих моя galaxy s4.
Даваше ми sim card removed грешка,когато малко го размърдам ( като излизам навън и се дундурка в дънките/на седалката на колата).
Доста ме мързеше да го поправям,но накрая се реших.
Грешката е или от сим картата,или от платката за сим-картата.(и двете са на много години и са минали през много зор).
Поръчах си от Китай платка,отворих телефона,нагрях с горещ въздух,разлепих внимателно старата,после сложих новата и всичко е ок.
Внимавайте,когато нагрявате-да не го прегреете,трябва му много малко,за да се отпусне лепилото.
Първо разкачете кабелчето и при монтиране на новата,първо кабелчето.И гледайте долу вляво има като скобичка да го държи да не мърда.
Ще дам линк към видео за смяната и към платката,която аз поръчах от китаеца.
Стар телефон,ама железен.
Дано удължите живота на вашите,ако това е проблемът.
sim card reader galaxy s4 i9505 Долар и половина,10 дена доставка.

Още нещо-моят модел е i9505.Има много видове галакси с4,не знам частите колко за взаимозаменяеми,но аз търсих за 9505.Китаецът ми прати за i545 (горе вдясно се вижда модела),но не ми се чакаше да ми праща нова част и монтирах на риск тази за 545.Сработи.
Успех,дано да съм бил полезен на някого.

Тема "Samsung S4." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: