Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
kolev_k - специалист
abcdefghijklmnopqrstuvwxz написа:
Колко е далеч тая вила от трафопоста по права линия?
Има ли пряка видимост?
Ми половин час в двете посоки,пеша.С кола не може.И не е по права линия пътя.И няма пряка видимост.
krasi92 - майстор
Каква е идеята да пипаш по трафа.
hidrazin - майстор
kolev_k написа:
Целта е да разбера кой ми е предпазителя в трафопоста на вилата.
:shock: :shock: :shock:
В тоя ред на мисли - най-лесно става с електродетонатор и 5 кила амонал на тавана.
При слагане на правилния предпазител ще забележиш летящи керемиди във всички посоки.
Пък и ще чуеш звук който няма как да сбъркаш. СИГУРНА РАБОТА !!! :-D
:partyman:
P.S. А да си чувал например за сирена?
Може дори да използваш тази от алармата на колата закачена на подходящо захранване.
Мисля че е ясно - подаваш мрежово, захранването стартира сирената...
kolev_k - специалист
hidrazin написа:
kolev_k написа:
Целта е да разбера кой ми е предпазителя в трафопоста на вилата.
P.S. А да си чувал например за сирена?
Може дори да използваш тази от алармата на колата закачена на подходящо захранване.
Мисля че е ясно - подаваш мрежово, захранването стартира сирената...
Аз искам да разбера кога е отпаднало захранването,а не кога е подадено.15-20 мин. да дразня хората в района(както ти във форума)докато отида до трафопоста,как ти се струва?Айде спри да си на всяка манджа меродия!А и за сведение-смарт LG L230 си работи нормално без батерия само на зарядно.Пробвано.
hidrazin - майстор
kolev_k написа:
Аз искам да разбера кога е отпаднало захранването,а не кога е подадено.15-20 мин. да дразня хората в района(както ти във форума)докато отида до трафопоста,как ти се струва?Айде спри да си на всяка манджа меродия!А и за сведение-смарт LG L230 си работи нормално без батерия само на зарядно.Пробвано.
1.Никой не е длъжен да реди карти за да разбере какво точно искаш ти.
2.Мерудия се пише с у и между изреченията се оставя интервал.
3.Форума е за да пишат хората в него и точно ти не си в състояние да определяш кой къде да пише.
4.Никой не е казал че на 100% няма да тръгне. Някои не тръгват - пробвано.
5.Аз лично не съм чувал за телефон LG L230 и ако някой е чувал ще помоля да сподели.
Приятна вечер.
:partyman:
P.S. И за отпаднало захранване пак става със сирена + някакъв контактор.
petromaniq66 - специалист
И защо е тази цяла гимнастика със стар телефон? Вземи от комшото за полвин час и готово или го викни да зяпа крушката и му звънни от смарта :lol:
krasi92 - майстор
Бърникането по бушоните на трафа е наказуемо щото са частна собственност.Каква е идеята да пипаш там.Отиваики и сваляики шалтери и бушони един по един няколко пъти можеш да причиниш поразии на много потребители а пък те ще псуват тия от енергото щото били смотани.Какво те мъчи да разбереш кои бушон е за теб.Както за теб така е и за другите и ако имаш проблем звъниш на енергото и те ще го решат.Не ти е работа да пипаш дето нямаш работа.
zz_stefanov - майстор
Двама души, амперклещи, мощен консуматор комутиран от този в къщата и два GSM'а. Така няма да смущаваш комщиите, като им изключваш захранването :)
hidrazin - майстор
Той е писал че "не иска да ангажира друг човек".
Но и тогава са му необходими само едни амперклещи.
Без втори човек. Включва си разни консуматори с ПОСТОЯННА консумация.
Изрмерва си тока. Отива при трафото и търси същия ток на кой бАашон.
Вероятността някой друг да има абсолютно същата клони към нула.
Иначе да. Няма работа да бара там. Най-малко поради това че няма право.
Оскъдните знания са друга бира....
Та ако набрам някой дет не му е работа да ми щтрака бАшоните...
Ще му направя тиквата квадратна... :-D
:partyman:
krasi92 - майстор
Те такива любопитковци/и наи вече мангали/ правят белите и боя им е малко.А за намирането на бушона като се знае за коя жица си закачен и по мухите по мухите и право във ве це то.

Тема "ще се прецака ли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: