Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
fox_vt - майстор
Е има и лесен начин, правиш едно красиво късо на главните проводници във вилата ти и ходиш да видиш кой бушон е изпаткал :-D Кви телефони кви сирени. Вероятноста да има някой със изгорял бушон точно в този момент е описана в теорията на вероятностите.
iliya_i - майстор
То не е важно какво точно ще свърши. Важен е кефа, че е прецакал системата. Ако ще и цял квартал покрай него да е на свещи. :axe:
zz_stefanov - майстор
fox_vt написа:
Е има и лесен начин, правиш едно красиво късо на главните проводници във вилата ти и ходиш да видиш кой бушон е изпаткал :-D Кви телефони кви сирени. Вероятноста да има някой със изгорял бушон точно в този момент е описана в теорията на вероятностите.
Така си мислех и аз да предложа, но се притеснявам това дългото трасе дали е с оразмерен правилно предпазител и да не вземе да се палне кабела. :)
nikolov333 - майстор
+1 Много вероятно е да е солидно презапасен.. :-D
fox_vt - майстор
Е като се запали кабела става още по лесно за проследяване във трафопоста :lol:
krasi92 - майстор
За солидно късо при опит за изгаряне на кабела до трафа може да идържи само щанга от зил ама на последък не ги карат много много така че идеята маи ще отпадне :-D :-D :-D
kolev_k - специалист
krasi92 написа:
Каква е идеята да пипаш по трафа.
Мисля че обясних каква е идеята,ама не четеш.
kolev_k - специалист
hidrazin написа:
kolev_k написа:
Аз искам да разбера кога е отпаднало захранването,а не кога е подадено.15-20 мин. да дразня хората в района(както ти във форума)докато отида до трафопоста,как ти се струва?Айде спри да си на всяка манджа меродия!А и за сведение-смарт LG L230 си работи нормално без батерия само на зарядно.Пробвано.
1.Никой не е длъжен да реди карти за да разбере какво точно искаш ти.
2.Мерудия се пише с у и между изреченията се оставя интервал.
3.Форума е за да пишат хората в него и точно ти не си в състояние да определяш кой къде да пише.
4.Никой не е казал че на 100% няма да тръгне. Някои не тръгват - пробвано.
5.Аз лично не съм чувал за телефон LG L230 и ако някой е чувал ще помоля да сподели.
Приятна вечер.
:partyman:
P.S. И за отпаднало захранване пак става със сирена + някакъв контактор.
Знам как се пише мерУдия,ама ти си меродия.И между изреченията се поставя точка,не интервал.И как да сложа контактор и сирена да свири когато отпадне захранването?
2.Акумулатор и инвертор ли?
3.Мисля че обясних ясно какво искам да правя,а това че барам в трафопоста,си е моя работа.
Айде лека нощ и на теб!
kolev_k - специалист
krasi92 написа:
За солидно късо при опит за изгаряне на кабела до трафа може да идържи само щанга от зил ама на последък не ги карат много много така че идеята маи ще отпадне :-D :-D :-D
Не искам да изгори кабела ДО трафа.Искам да си намеря предпазителя,само с едно ходене.Айде да спрем да пишем по темата!
krasi92 - майстор
От всичко прочетено се разбира че искаш да сваляш бушони в съоръжение в което нямаш работа.Като разбереш кои ти е предпазителя които не е само за теб какво следва-това е интересното

Тема "ще се прецака ли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: