• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
lov - майстор
За такива цели ползвам http://4pda.ru/forum/index.php?act=sear ... sult=posts
Там освен стари версии можеш да намериш и много кракнати платени приложения, стига да не са от руски автори. А и да намериш решение за конкретни проблеми.
nikolov333 - майстор
4PDA е перфектен форум.. особено за флаш на къстъм версии на андроид за различните модели телефони, понеже инструкциите за инсталация са им много подробни и имат собсвен шеринг за доунлоад на необходимите файлове..
EDI - майстор
Николов, пиши на български бре, да можем и ние нещо да разберем.......... :lol: :partyman:
nikolov333 - майстор
:-D ..Ако искаш да си преинсталираш системния андроид софтуер на телефона, на сайта 4PDA има подробни инструкции на руски, как да го направиш, но това принципно е за напреднали потребители на андроид базирани телефони или за такива, които са объркали тотално инсталацията на телефона си и вградената инсталация на андроид се е скапала, по някакви причини..
EDI - майстор
Ъ, сега та разбрах.. :lol: ..ма аз не съм от тез индивиди..........щото нямам ни Андроид, ни нещо друго на телефоня, още си карам по старому. :-D :partyman: Преди две години ползвах едно СОНИ, ама го изтраях 2 месеца и сега седи в работилницата да слушам музика на него, не можах да им свикна, искам копчета.
montoya - майстор
fox_vt написа:
Направо ми се плаче :| пробвах UC браузър .... ужас мащабирането е трагедия. След това този CM той пък не поддържа копиране на юрл. Кой ги измисля тия браузъри незнам. Иначе махнал съм операта и инстал на чисто ама тегли пак същата версия. Ъпдейтите съм ги спрял отдавна инсталирам само на избрани приложения ,ама откъде да знам че ще омажат нещата. Тъпото е че като ползваш толкова време едно и също на другите все нещо им липсва.
Palemoon не е никак лош браузър, и за андроид и за компютър. Версията за андроид има някои дребни трески за дялане, но става
  • 1
  • 2

Тема "Премахване на ъпдейт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: