• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
lov - майстор
Може би трябваше да добавя поне 5'5" реален екран. Малко са ми мънички ръчичките :) па за дзъркелите то се знае. Годинките на никого не прощават. А и другото което ще наклони везните е безкабелния заряд. То няма пълно щастие но възможноста за поддръжка на OTG както и да има NFC модул също. Някой ще пита защо ми е. Дълго е за да бяснение но реално ми трябва.
п.п. Щях да забравя да няма орязване в бандовете за 4G и LTE.
Lisko - майстор
Понеже темата се извъртя на дайте това дайте онова, аз да помоля тогава:
Препоръчайте андроид телефон с дължина 10см или по-малко, минимум 1Гб рам и минимум 16Гб ром, минимум реални 2 мегапиксела камера, може и да няма джипиес. И най-важното - да е лично пробван. Ако е само до сърч и аз мога да търся. Не че сега съм намерил, горенаписаното, но дори и да бях не бих рискувал след аналогичен опит миналата година.
lov - майстор
ALCATEL IDOL 2 или нещо подобно беше на жената. Голям тормоз докато му умря батерията тотално. Никави лагове и тем подобни.Ако не беше на зор сигурно щеше да ме кара да сменя батерията. Не че не я смених де и сега стои в къщи като стационарен. Карам по спомени и да не те излъжа за модела щото ми се разминават нещо данните в акъла от тези които намирам в нета. :)
Пишат че е с ROM 8 GB а аз си мисля че беше 16 но може да греша щот го префлашвах след като смених батерията. Ползвах за другия модел дето е с две сим карти и той като гледам сега е със 16 Гб. След седмица кат се прибера ще кажа точно ако не си на зор.
Пиша за него защото виждам че все още се предлага.
Lisko - майстор
Мерси, не съм на зор имам няколко месеца на разположение. Но това което виждам като пример тук е 13.6см сиреч отпада. https://www.gsmarena.com/alcatel_idol_2-6130.php
lov - майстор
Е толкова е голям. Малко не доразбрах задачата. А щом имаш време като се прибера в нашенско ще питам едно приятелче дето има сервиз за телефони. И без това трябва да се виждам с него че нося едни илачи за жена му.
ESPACE - майстор
Тия 100мм правят задачата практически невъзможна с другите параметри. За Бога, старата ми Nokia N8 е 113мм. и е 3,5" дисплей. Че то по малък телефон от Nokia 8210 не се сещам да има и той е 101мм. Дори и да има няма и да се доближава до останалите изисквания. Слез на земята.
Chefo77 - майстор
Ето такова бих ти подарил с удоволствие, ама е 7 мм по-дълго, с по-малко РАМ от изискването и е старичък.
А и си ми малко далеко :)
Lisko - майстор
Вашите жени само разумни неща ли искат?
:?
Chefo77 - майстор
Съществува легенда, че някой бил виждал мъж, който знаел какво искала жена му ... :wink:
lov - майстор
Lisko написа:
Вашите жени само разумни неща ли искат?
:?
Е да де ама и при моя човек мисията се оказа невъзможна. Бил чел нещо такова ама нищо повече не помни и много се съмнява че дори е било под андроид.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Вярно ли е, че новите телефони са с не сменяема батерия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: