• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
VLADO66 - майстор
Освен капацитета на батерията, трябва да се гледа и енергопотреблението.С един такъв процесор среден клас като Snapdragon 625, телефон може да издържи повече отколкото друг с високата 8 серия.Като пример мога да посоча Xiaomi redmi note 4x.Батерията му е 4100 милиампера и забравяш кога си го заредил.Медиатек процесорите по правило дърпат повече точец.
radius - майстор
Ааа точно 4Х говорят, че е по-лаком заради 10ядрения медиатек. Виж международната версия 4 е със пестеливия 8 ядрен снапдрагон. Подарих такъв на жена ми и го зареди напълно на 27.12. сутринта. Вярно че не го е цъкала много, но все пак е нов телефон и не е без хич. Следващия заряд беше след 7 дни и часове, а батерията имаше 10%. :prayer: :prayer: Предполагам , че с повече ръчкане ще държи 3 дни.
Аз затова и го избрах пред по-модерния А1.
radius - майстор
Международната версия е чистата 4.
4Х е за Китай и Индия и е с 10ядрен чип.
Сега па гледам 4Х Global , абе бах ги в китайците и те не знаят какво са произвели.
VLADO66 - майстор
4 е по-стария модел 4Х има по-добра камера и още нещо, ама не ми се рови да търся
radius - майстор
Не ти вярвам :), ама няма да се учудя. Който иска камера, да си вземе А1 с двойна.
VLADO66 - майстор
Тя е двойна, ама само това.Блендата и е 2.2f и снимките на тъмно не са хубави.Можеха да сложат от 2.0 надолу, както и да е.Взехме да спамим темата. :)
radius - майстор
Е, тя се поизчерпа така или иначе. Автора получи отговори на конкретното си питане.
lov - майстор
Хидра не бъди скрънза давай линкове. Има и други любопитни да видим какви параметри има тази орехотрошачка.
И то понеже се събра доста аудитория от познаваи, айде предложете ми защитен телефон с добри параметри в ценовия диапазон $200-300 може и малко на горе но за сега се въздържам.
VLADO66 - майстор
lov написа:
Хидра не бъди скрънза давай линкове. Има и други любопитни да видим какви параметри има тази орехотрошачка.
И то понеже се събра доста аудитория от познаваи, айде предложете ми защитен телефон с добри параметри в ценовия диапазон $200-300 може и малко на горе но за сега се въздържам.
https://www.tinydeal.com/homtom-zoji-z8 ... 72530.html

https://www.youtube.com/watch?v=0-RwJOCBfd8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Вярно ли е, че новите телефони са с не сменяема батерия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: