• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
ESPACE - майстор
plamen6703 написа:
За CAT S50 мога да кажа, че го зареждам на три дни, за разлика от Samsung S7, който го зареждам всяка вечер. САТ - а ми е идеален като излизам на лов и излети в балкана, изпускане, мокри ръце... никакви проблеми и няма нищо общо с B15Q. :partyman:
Може да са се научили как се правят телефони, но и двата са 2014 модели, та едва ли! Щом ти харесва и ти върши работа е добре.
plamen6703 - майстор
ESPACE написа:
plamen6703 написа:
За CAT S50 мога да кажа, че го зареждам на три дни, за разлика от Samsung S7, който го зареждам всяка вечер. САТ - а ми е идеален като излизам на лов и излети в балкана, изпускане, мокри ръце... никакви проблеми и няма нищо общо с B15Q. :partyman:
Може да са се научили как се правят телефони, но и двата са 2014 модели, та едва ли! Щом ти харесва и ти върши работа е добре.
Аз не съм сигурен, че и двата са модел 2013 год. и не съм сигурен, че си ползвал CAT S50 за да можеш да коментираш техническите характеристики на двата телефона :wink:
Когато си купих ето това http://www.bosch-professional.com/bg/bg ... 29600.html , един комшия по вила ми каза, защо си го купил тоя боклук. На въпроса ми имал ли е такъв "боклук"... оказа се, че не е имал, но знаел, че боклук :-D
Всичко е въпрос на избор, а за лов, риболов и планината... радиото и този телефон са супер за тези условия, за офиса си имам подходящи и телефон и уредба :partyman:
Lisko - майстор
Тоя комшия малко като един човек в магазина, като гледах фотоапарати. Идва и вика - вземи си само канон, другото е бошлаф. Аз му викам - ти така ли правиш, а той - така съм чувал от хора дето разбират...
:lol:
Chefo77 - майстор
Пък точно за Канон - точно от фотографи зная, че не са най-добрите и Никон например са по-напред :)
Ама навремето така консултантите в Техномаркет съветваха за Самсунг... :wink:
KingLin - майстор
Абе вие за махмурлук не сте ли чували, кво ми киснете по форуми на 1 и 2 януари :D То посред нощ стана докато изчета кво сте писали след мен :axe:
Лиско ингрес-а е таткото на покемоните :D Работата ми е свързана с много каране (300-400 км на ден) и ми идва интересна.
В преден пост съм написал че xiaomito ми е с 10А батерия. Еми излъгал съм ви :^o Що съм останал с такова впечатление не знам, ама като се рових по менютата видях да пише нейде че е 3000+ mAh. Извинявам се за което. Обаче че ме държи по 3-4 дена продължавам да твърдя.
Ааа и за много години! :partyman:
lov - майстор
Lisko ти като почна с комшията аз да разправям за един по възрастен бивш колега. Тъкмо голямото навлизане на новите оператори и супер договор за корпоративн група.
Вика моя го зареждам веднъж в месеца пък като го потърсиш все извън обхват. Какъв ти е телефона?
- Ми не знам ама сина го донесе от франция.
И вади един Алкател от тези джапанките с изваждаща се антена ако си ги спомна някой. :)
И почва да ни става интересно дали не е набухал вътре някави други акумулатори или пък наистина да държи повече с обикновенни алкални батерии. За тези които не знаят. Телефона имаше тази екстра и се обръщаше една пластина и можеше да кара с обикновенни елементи R6 или сега ги водят АА.
И след кръстосания разпит се разбра истината че той малко като теб. :lol:
-Включвам го обаждам се и пак го изключвам. Който има зор да ме дири ще ме намери. Имам и кабелен телефон. :-D
Та така с голямата автономност :rolleyes:
Последна промяна от lov на пет яну 05, 2018 11:44 am, променено общо 1 път.
hidrazin - майстор
Ей тая POWER BANK кво не ти аресва? Мое да чупиш орехи с негя, батерия заявени 13 800mAh, двойно фенерче...
Даже в нея има и GSM с две SIM карти... :-D

Изображение

:partyman:
EDI - майстор
М,м татък към то 13 ампера, че и отгоре отива. :lol: Моите LiPo 5 ампера за самолетите са около 100 грама, а това реактор има вътре вероятно.
hidrazin - майстор
Е тва са китайски ампери - махаш единицата отпред че и още малко...
Реално е към 3000mAh ... :-D
:partyman:
Lisko - майстор
lov написа:
И след кръстосания разпит се разбра истината че той малко като теб. :lol:
-Включвам го обаждам се и пак го изключвам. Който има зор да ме дири ще ме намери.

Е той е довел идеята до съвършенство ;-)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Вярно ли е, че новите телефони са с не сменяема батерия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: