• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
inspo - майстор
Идеята на темата е да си обменяме впечатления за различните приложения които ползваме в телефоните си.
С цел да ги направим по функционални и практични. ( Ех как мечтая за времето когато телефона ми ще има самобръсначка, нокторезачка и тример за космите в носа... :-D )
А сега сериозно.
Освен разните игри, браузъри, плеъри, навигации и подобни съм си харесал и тези програмки:

Четец за електронни книги

Прогноза за времето. Според мен много добри.

Конвертор

Запис на обаждане

Скенер за баркодове

Много информация за електротехника и електроника. Уникално
fox_vt - майстор
Аз от функционалните имам Електро дроида ,Smart tools също много полезна програма с голям набор инструменти,даже и набор резби,имах и един шублер ама нейде съм го затрил,както и огледало.

Линкове към приложенията

Smart tools

ElectroDroid
Последна промяна от fox_vt на пон яну 06, 2014 7:04 pm, променено общо 1 път.
inspo - майстор
fox_vt ако може дай препратка към твоя smart tools, че са доста.
Johny - майстор
Нещо много готино и полезно откри моят син: SoundTracking- https://play.google.com/store/apps/deta ... king&hl=bg
Това приложение идентифицира почти всяка песен, включително и българска, като изписва нейното име и пуска музикален фрагмент. Просто да не повярваш!
sstefanov - майстор
Shazam е по-известното, което прави същото.
Johny - майстор
A що не си го споделил? Ще го изпробвам и него. И без това не съм меломан, но някой път ми хареса песньовка, а не и зная заглавието.
Lisko - майстор
Безплатна навигация с офлайн карти - коя ползвате ?
Снощи дръпнах Sygix (над 10М сваляния) тая сутрин го пуснах - картата добре, писука където има камери - пак добре, но начина по който си избираш нова цел ми се видя дървен. Ще пробвам още. Плюс това засега съм в 7 дневен заринителен режим - не знам после кое ще спре. Второ ще пробвам Co-pilot (над 1М сваляния) - с него имам опит на айфон но и той ми седи леко дървен в сравнение с истински Garmin GPS. Интересното е, че по ревютата пишат че Гармин приложението за Андроид било зле.
fox_vt - майстор
Ето го Shazam ЛИНК По принцип е вградено в телефоните на самсунг.Работи много добре даже и в сравнително шумна обстановка.
Lisko - майстор
Препоръчвам Gas Manager

Изчислява разхода на колата и чертае графики. (литър/100км, км/литър, лев/км и прочие)

https://play.google.com/store/apps/deta ... ager&hl=en

Имат версия и за iOS, но не безплатна, а андроидската е безплатна. Ползвам го от 1 година и съм много доволен.
strelec - специалист
Lisko написа:
Безплатна навигация с офлайн карти - коя ползвате ?
Снощи дръпнах Sygix (над 10М сваляния) тая сутрин го пуснах - картата добре, писука където има камери - пак добре, но начина по който си избираш нова цел ми се видя дървен. Ще пробвам още. Плюс това засега съм в 7 дневен заринителен режим - не знам после кое ще спре. Второ ще пробвам Co-pilot (над 1М сваляния) - с него имам опит на айфон но и той ми седи леко дървен в сравнение с истински Garmin GPS. Интересното е, че по ревютата пишат че Гармин приложението за Андроид било зле.
Привет!
Суджука не ми харесва - не води коректно. Аз ползваm iGo http://www.ipmart-bg.com/showthread.php ... 0%B8%D0%B8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Полезни приложения за андроид" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: