Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Здравейте имам въпрос Имам телефон Nokia Lumia 930 с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде? Приложенията са в магазина само не мога да ги инсталирам
montoya - майстор
Микромеките спряха поддръжката на уиндоус фоун. Приложенията са свалени също, колкото и да е имало приложения. Та в общи линии, сменявай с андроид, това уиндоуско недоразумение става само за ползване на зелената и червената слушалка
nikolov333 - майстор
За андроид приложенията са с разширение .apk и ако търся да сваля някое го търся в google с "името".apk което се инсталира директно, тоест без android play store.. та и за windows phone сигурно може да се търсят така, но не знам с какво разширение са инсталационните им файлове..сега четох за фаловете, че са с разширение xap/appx.. Сваляш търсения файл и с файл експлорер и десен клавиш върху файла му даваш "инстал"..

Тема "Проблем с телефона" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: