Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
gogo7777 - майстор
DundyTheCroc - майстор
На теория става, особено за хладно оръжие...
Аз не бих рискувал, с разни неизвестни китайци забрави за ъпдейти, така като гледам камерите ще са шит заради неадекватната оптика, батерията гаранция е на половината от написаното, а за тези пари има и други оферти от реномирани марки.
hidrazin - майстор
Ако чак толкова ти харесва си го купуваш от тук:
OUKITEL K10
Цената ще е по-ниска със 230-150 кинта в зависимост дали ще мине на митница или не.
Иначе е добре - 300 грама и дебел сант и половина. Мое да си чукаш орехи с него...
:partyman:
DundyTheCroc - майстор
Конкретно за banggood.com при доставка се избира EU priority line и се избягва митница. Добре е да се цъкне и една застраховка, тогава дори ти връщат сами парите ако стоката отиде на митница, поне така четох по други форуми. Аз чакам един телефон баш по този начин поръчал, да видим ще мине ли.
Kokar - специалист
пон яну 21, 2019 11:46 amDundyTheCroc написа:
Конкретно за banggood.com при доставка се избира EU priority line и се избягва митница. Добре е да се цъкне и една застраховка, тогава дори ти връщат сами парите ако стоката отиде на митница, поне така четох по други форуми. Аз чакам един телефон баш по този начин поръчал, да видим ще мине ли.
Сподели, като вземеш телефона. 8)
DundyTheCroc - майстор
Ще споделя, ама нещо са го загубили по трасето, писах им, сега чакам да си го намерят :)
KingLin - майстор
То не е само това... Кумеца си поръча подобен по характеристики, но друга световно НЕизвестна марка телефон. Една седмица след като пристигна му отказа микрофона. След още една седмица му отказа говорителя. През това време се водеха диспути и накрая хората казаха: ми върнете го и ще ви върнем парите. Отива да го връща и му казват доставка до Китай на сума 2/3 от цената на телефона. Съответно той се отказа, занесе го на ремонт, сменили му някакъв лентов кабел и се оправил, ама от тогава не съм го питал как е телефона. Не, че и аз не съм с телефони от алиекспресс, ама поне взимам Xiaomi, което си е марка и за сега проблеми няма да чукна на дърво.

Тема "Става ли за нещо тоя телефон?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: