Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
didoni_ - специалист
Има ли разлика в скоростта на мобилния интернет на А1 и Bob,като се има предвид че са една мрежа?
nikolov333 - майстор
Ако си с един и същ телефон към една и съща клетка по едно и също време и нямаш ограничения на скоростта от плана ти, би трябвало да няма разлика, понеже възможностите на мрежата и телефона ти са еднакви..
velas - специалист
А настройките в картите за достъп до мобилната мрежа?
didoni_ - специалист
вт май 07, 2019 8:19 amvelas написа:
А настройките в картите за достъп до мобилната мрежа?
Настройките са 4G,автоматично.
Тоест каквато мрежа има на нея се настройва.
VLADO66 - майстор
Операторите тарикатеят.Какво имам предвид- имахме голяма корпоративна група с А1 и интернета летеше по бързо от домашния ми.После прехвърлихме номерата към Виваком и се наложи да взема една карта на А1, защото повечето номера са ми към тях.Плана беше с редовна цена 30 лв и имаше включени 12 GB нет. Оказа се, че скоростта с един и същи апарат на едно исъщо място е много по-ниска.
nikolov333 - майстор
Не вярвам да режат скороста в зависимост от клиента.. По-скоро мрежата им "кляка" като се натовари, за това писах "в едно и също време", понеже натоварването се различава в различните часове на деня..
lov - майстор
В момента след тоталната подмяна на техниката интернета им е ужасен. То мобилната им и връзка до скоро беше отвратителна та камо ли нета. Може да си оправят нещата но поне към този момент при мен е отвратителна. Виждах го и когато съм в роуминг.

Тема "Разлика" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: