• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
nikolov333 - майстор
Направиха ли актуализиране/преинсталиране в сервиза? Имам едно S2, което все още работи при майка ми.. Правеше подобен проблем с яко загряване и забиване и му ъпгрейднах андроид софта до версия 5.0.5 по инструкции от руските сайтове, турих му нова батерия и си работи и пее, вече няма проблем.. Проблема ти за забиването е свързан или с батерията или със софтуера на телефона. :idea:
kozl - майстор
Софтуера един път аз го нулирах до заводски настройки и пак забиваше в режим навигация. Иначе си работи - пощи, ютуб, чатове, вайбър.
Втори път го преинсталираха в сервиз Савич и пак забива. Сега си го ползвам без навигация.
Относно батерията не ми се купува нова, защото не съм сигурен, че в нея е причината. Като работи в колата на навигация винаги е на зарядно и па забива, та мисля, че не е батерията причината :?
А понякога пък си работи, но загрее ли става още по-зле.
nikolov333 - майстор
От загряването е, но то е свързано с батерията или със софта.. Коя версия е в момента? Ако имаш късмет да оцелиш подходяща версия и да я инсталираш успешно.. https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=665312
kozl - майстор
Днес проблем с таблета Galaxy Note 10.1 андроид 5.1.1.
Проблема явно е за нови батерии. Като спадна показанието под 40% за батерията и почна да премигва екрана. Първоначално с малка, подсещаща честота без други забележими проблеми и после ускори и заби. След заряд и рестарт сега пиша от него.
На телефона версия Андроид 6.0.1.
nikolov333 - майстор
Според мен пробвай с нова батерия.. 35 лева беше оригиналната за S2-ката на майка ми..
kozl - майстор
пет май 31, 2019 11:43 amnikolov333 написа:
Според мен пробвай с нова батерия.. 35 лева беше оригиналната за S2-ката на майка ми..
Еми пробах. Нова от "МИРА ТЕЛ" за 25 пари. И неще на навигация. Карта да щом му пусна навигацията и след нема и 2 кръстовища екрана е замръзнал. Като му спра екрана и се оправа, но поработи ли на екран и след 2 кръстовища па е блокирал екрана.
Пробах с включен заряд, без включен заряд, с охлаждане на телефона на климатаика - разлика не открих.
А финансовта оценка е -50 лева дотук със опитите за спасение от проблема.
Последното подобрение, а надявам се и спасение сега шъ го пробам - ъпгрейд на Самунга с Galaxy А50 :roll:
Antonii - майстор
С друго приложение за навигация пробвахте ли?
Че проблема може въобще да не е в телефона.
kozl - майстор
Не съм, но няколко години го ползвам и започна от време навреме и с рестарт се оправяше, докато стигна положение почити винаги да забива.
nikolov333 - майстор
Същата работа беше и този на майка ми.. Загряването е проблема според мен, но дали е от батерията или от софта, не съм сигурен..
kozl - майстор
Та смарт фона го отписах и купих Самунг А50.
Сега пиша от таблета Galaxy Note 10.1.
Ползвам го при показания на батерията от 100 до 60%. Така към 2-3 часа.
Под 60% почват проблеми, забиване рестартиране. Вече няколко пъти така забива, че за да тръгне трябва да му откача буксата на батерията за повече от час и после почва да зарежда от нулата.
И така набедил съм батерията и мисля да пробвам с нова :?
Колко нова па не знам, че пише 2019 в SMENIME.com :? , но поне ще е друга :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Galaxy S5 Neo забива в режим навигация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: