Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
здравейте имам много сериозен проблем и не мога да открия решение за него тъй като съм в затвора и нямам достъп до сервиз.
Приятелката ми ми изпрати htc 526g dual sim за да може да и се радвам на муцуната освен нормалните свиждания 😊😊😊
До тук добре обаче телефонът не ми позволява да зползвам micro sd защото самата ос налага ограничения.
Рвших да се опитам да коригирам проблемът като прочетох в xda.... че може да задам root на телефона и със root browser да променя в папка system/etc/premissions/platform.xml като последният файл бе
<permission name="android.permission.ACCESS_ALL_EXTERNAL_STORAGE" >
<group gid="sdcard_r" />
<group gid="sdcard_rw" />
<group gid="sdcard_all" />
</permission>
а аз трябваше да го променя така
<permission name="android.permission.ACCESS_ALL_EXTERNAL_STORAGE" >
<group gid="sdcard_r" />
<group gid="sdcard_rw" />
<group gid="sdcard_rw" />
</permission>
Сед като направих това рестартирах телефона и възника още по голям проблем...
Нямам дотъп дори и на самата памет на телефона, като мога да свалям проложения само от google play, не мога да правя екранни снимки нито да свалям приложения от трети страи и дори камерата ми вече не работи.
Държа да отбележа че дадох коренен достъп с kingroot и след като дадох и заводски на телефона kingroot изчезна.
Сегаза да си оправя телефона в начално състояние ми трябва корен а не ога да го инсталирам по нкакъв начин защото не мога да сваля абсолютно нищо.
Изписва и че не може да се създаде директория sdcard/downloads...
говорих с познат който ми каза че трябва да намеря човек със същият модел телефон който да си инсталира kingroot да напраи backup през stock recovery и да и о качи за да го сваля от друг апарат за да го поставя при мен Зада изпозвам приложението за корен.
su binary Все още е в телефона но нямам корен приложение.
Моля помгнете със съвет защото не знам какво да направя и дали с този бекъп ще сработи...

Тема "проблем със HTC 526g dual sim" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: