Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
radius - майстор
Констатацията е, че се изложи в тая тема и замиташ неверните си твърдения със вярна, но нерелевантна информация :razz: :razz:
hidrazin - майстор
Продължавай със сънищата. :finga:
:partyman:
P.S. Нападал съм го бил.
Абе оуууу... ако те бях нападнал, сега немаше да пишеш бре. :-D
Ей ти един краварски талафон - LSD 7G
Прикачен файл:
ТАлаФОН.jpg
ТАлаФОН.jpg (103.25 KиБ) Видяна 3585 пъти
Chefo77 - майстор
Цената на картата за студенти на 08.12.1999 беше 60 лв с ДДС. Първата ми такса беше 10 лв без ДДС, обажданията бяха по 2 лева на минута без ДДС.
torbalan - Дървен философ
пон ное 01, 2021 3:41 pmMamaMy написа:
Дори и добре да работят, всички у-ва които не поддържат 4GLTE ще бъдат спрени от поддръжка https://www.a1.bg/3gc.
Преди 3 години в Америка, сега и у нас. Бият самара за да се сети магарето. Старите ми телефони с бутони които седяха за дълбока резерва загубиха едновременно покритие извън града още преди седмици. Нищо, че някои от тях са буквално на минути разговор и са чисто нови няма как да ги ползвам навън. Най-смешното е, че няколко седмици преди това се карах с техниците и им доказвах, че точно тази клетка поддържа 10-тина различни като възраст телефони, а нов 5G няма покритие. Трябваше им 1 месец да открият къде е проблема, а сега ме уведомяват, че ми спират всички резерви щото видите ли така било по света в Германия и Чехия. :snakeman: :goodman:
Па какво им е на новите телефони?
Старите много ток дърпат, не че не ми харесват.
zz_stefanov - майстор
А доскоро фирмите раздаваха служебни Nokia (фенерче) :)

Тема "Забравете старите си телефони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: