• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
lyubohar - майстор
И при мен е на български.
Влизам в настройки на камера и избирам да отиват в SD картата.
То си беше избрано.Но дава,че вътрешната памет се пълни.
Ще пробвам един клип да видя къде ще отиде.

Опитах да направя клип и отиде на SD картата.
Въпроса беше,как мога да ги прехвърля от паметта на телефона в картата,защото някои файлове си отиват в паметта на телефона и периодично ми излиза надпис,че е пълна.
tarlyo - специалист
Ако със стоковия файл менажер не става, пробвай с друг. Аз ползвам от много години вече file menager + . Пробвай с него или някой подобен, в магазина избора е голям.
velas - специалист
Става и още как...

Приложение "Моите файлове"->"Вътрешно място за съхранение"->папка "DCIM"->папка "Camera"-> маркираш файловете -> долу в ляво се появява опцията за преместване -> натискаш -> натискаш горе в ляво иконата папка с къща вътре (или с бутона назад връщаш до началния екран и избираш SD карта.
Там вече би трябвало да имаш папка DCIM, създадена от камерата. Ако не - създаваш -> влизаш. После долу в дясно "Преместване тук".
Така и с други файлове.
Прикачен файл:
viber_image_2023-06-02_13-51-36-835.jpg
viber_image_2023-06-02_13-51-36-835.jpg (17.82 KиБ) Видяна 4515 пъти
lyubohar - майстор
Влизам в "Мoите файлове".Няма такивa опции-"Вътрешно място за съхранение"->папка "DCIM"->папка "Camera".
kozl - майстор
И на моя А50 става. За проба преместих "pdf" файл от паметта на телефона в SD картата.
Като отворя приложението и ми излиза цял екран с меню от директории.
Обаче не знам как се прави скрииншот.
По предната снимка на третия ред е означен пътя (директорията), която показва. Знака с къщичката е телефона, след него избраната директория "папката".
При теб на този ред какво изписва?
velas - специалист
пет юни 02, 2023 3:32 pmlyubohar написа:
Влизам в "Мoите файлове".Няма такивa опции-"Вътрешно място за съхранение"->папка "DCIM"->папка "Camera".
Прикачен файл:
viber_image_2023-06-05_12-17-43-218.jpg
viber_image_2023-06-05_12-17-43-218.jpg (81.68 KиБ) Видяна 4402 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Galaxy S8" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: