• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
lyubohar - майстор
Телефона е този от заглавието.
Имам сложена SD карта,но телефона трупа снимки и филми само на вътрешната памет.
Тя е пълна,а картата празна.Има ли начин да прехвърля снимките и филмите на картата?
Сина ми уж разбира,но не успя.Някой да знае?
Благодаря.
velas - специалист
В менюто трябва да има опция да запазва снимките и видеата на картата.
tarlyo - специалист
Всеки файлов мениджър може да премести снимките в картата. А къде да се запазват занапред, виж в настройките на камерата.
kozl - майстор
В момента съм с Самсунг А50, но....
По фабр.настройки снимките се записват в паметта на телефона. Трябва да се промени в настройките да записва в картата.
Аз ползвам и фабрично заложения софтуер за снимане и добавих и друг, защото самсунговия няма ниски резолюции на снимане.
А записаните във паметта на телефона файлове от снимки и клипове прехвърлих на SD картата чрез лаптопа, защото със заводски инсталирания файл мениджър не успях да се справя. Бавно става и е в зависимост от обема на заетата памет, та е необходимо и търпение.
lyubohar - майстор
Да,вероятно Самсунга ми няма такава опция за директно прехвърляне.
Иначе досега да се бяхме справили.Ще опитам през лаптопа.
petromaniq66 - специалист
Има много приложения, които може да се инсталират, стига версията на Андро да ги подържа. Това през лаптоп ми се вижда селско. Гугъл стор е къде по рационално.
Lutchezar - майстор
Това пробвахте ли го?

lyubohar - майстор
Ами доколкото разбрах трябва да включа SD картата.
Ами тя си беше включена,но си записва в паметта на телефона и ми излиза постоянно,че е пълна.
MamaMy - майстор
Влез в настройки, управление на паметта. Задаваш като основна памет СД картата и всичко се прехвърля там.
kozl - майстор
При мен на А50 и Андроид 11 в настройките на приложението за снимане има опция "ПАМЕТ" и там избирам SD карта и снимки и клипове се записват на картата.

П.П.
Всъщност след дъжд качулка изгледах клипа и там са показани и двата начина за настройки за записване. Разликата при мен е че менюто ми е настроено на български.
  • 1
  • 2

Тема "Galaxy S8" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: