• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
може ли малко повече снимки ТОЧНО на къщата, че на линка има повече деца и кучета, отколкото къща :-D
Браво, Ани - личи си дизайнерът =D> Ти си напред с материала. Аз за това лято толкоз направих http://symac.dir.bg/_wm/gallery/?df=17
къде да науча повече за термоблока и има ли в Русе къде да ги намеря :)
Пусни в Гугъл "термоблок" - всички наши производители имат сайтове. Ето докъде я докарах аз - остава да довърша оградата и зазимявам http://symac.dir.bg/_wm/gallery/?df=17& ... db02c14e00
Пробвай тук. Макар че аз нещо не съм впечатлен от нещата, толкова много бетон да се налее на къща не ми се струва добър вариант.
Въпреки, че въобще не поддържам подобно строителство, искам да уточня, че това въобще не е начина, по който е изградена панелката.

"Всички панелки са изградени по подобен начин, с тая разлика, че стиропора е вътре в панела. Тук е отвън. Разликата не е особено голяма. Мое виждане."

Това изпълнение няма нищо общо с панелното.
Хей колеги аз пък ще се възползвам да си направя реклама. Доста дълго търсих варианти на тези термо блокове че накрая реших да стана представител. И станах. Пускам ви малко снимки на това което аз ще представлявам. С гордост мога да заявя че това което ви показвам е "мерцедеса" на тези строителни системи. За повече подробности пишете кой каво иска да знае, насреща съм.

Прикачен файл

DSC01356.jpg
Строежа
DSC01356.jpg (138.71 KиБ) Видяна 6902 пъти

Прикачен файл

DSC02857.jpg
Пак къщата в рударци
DSC02857.jpg (104.71 KиБ) Видяна 6902 пъти

Прикачен файл

DSC02854.jpg
Къща в рударци
DSC02854.jpg (109.83 KиБ) Видяна 6902 пъти
Напримеееееер цени :?
Цените са според проекта и според земята и т.н. но се движат около 280-300 евро на кв.м. застроена площ напълно завършена.
Тъй като не смятам за много практично цялата къща да е от бетон /повече ще ходи на някое противоатомно скривалище :-D / мен ме интересува единичната цена на блоковетеи окомплектовката им. Детайлите снощи ги разгледах и в общи линии ми е ясно за какво точно става въпрос вече. Затова искам цени на елементите за да мога да видя до каква степен е по изгодно или не.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Къщи”