• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.

Бихте ли живяли в "сглобяема къща"

Анкетата завърши на пет окт 27, 2006 9:58 am

80%
да
16
20%
не
4
Няма гласове
още не съм решил, все още проучвам

Общо гласове: 20

Dam46 - специалист
Знаеш отговора, но се правиш на интересен. Естествено, че металната ковструкция не виси във въздуха. А каква ще бъде основата, зависи от одобрения от общината проект. Същото важи и за пожарната безопасност. :?
vipltd - специалист
Тази къща е правена без бетон.

Прикачен файл

varna_08.jpg

Прикачен файл

varna_02.jpg
varna_02.jpg (93.11 KиБ) Видяна 6544 пъти
fbr - майстор
Наскоро съборих бетонното си стълбище, с оглед на оптимизиране на вътрешното пространство на къщата. Новото стълбище смятам да бъде от метал и дърво, и скоро ще дам мнение от първа ръка за разликите и приликите между масивно (ама соц масивно, що арматура и бетон излезе, не ти е работа) и метално-дървено стълбище. Стълбището ще бъде от 4 части, като само етажните и междуетажните площадки ще останат от бетон.
Sharkolia - специалист
vipltd написа:
Тази къща е правена без бетон.
Ква къща видя тука?Тва е лагерно бунгало :)
vipltd - специалист
Изключвам само милионерите,всички останали БГ граждани могат да мечтаят за такава.
Насред борова гора,много луксозно обзаведена.Обитава се целогодишно.
Последна промяна от vipltd на съб юни 21, 2014 9:24 pm, променено общо 1 път.
VLADO66 - майстор
Дай някакво разпределение-кефят ме такъв тип къщи.Даже се бях засилил да купувам такава до София на доста изгодна цена.
Sharkolia - специалист
Четейки тук мненията във форума съм силно песемсетичен към твоите думи ,че българина мечтае за такъв дом :)
vipltd - специалист
Гърция може да е в криза, но изглежда като разцъфнала градина на фона на съсипаните от комунизма България и Румъния, пише в блога “Оста на доброто” известният германски публицист Гюнтер Едерер след обиколка на трите страни./край на цитата/
Мечтата е първо да оцелеем,после ще дойде и оптимизма.
Sharkolia - специалист
Гюнтер малко като в ония виц ,а вие що си биете негрите. Нима те нямат блокове по съветски тип? Тва ,че са боядисани в цветовете на гей знамето не ги прави по-приемливи за живеене!
Dam46 - специалист
vipltd написа:
Гърция може да е в криза, но изглежда като разцъфнала градина на фона на съсипаните от комунизма България и Румъния, пише в блога “Оста на доброто” известният германски публицист Гюнтер Едерер след обиколка на трите страни./край на цитата/
Мечтата е първо да оцелеем,после ще дойде и оптимизма.
Моите извинения, но България и всичко българско се съсипа в последните 25 г. За сведение НИКОГА не съм бил комунист. И в рода ми няма такъв. Но ТОГАВА поне имаше Държава, която в момента липсва. Популистите казват, че тогава сме били бедни. НАПРОТИВ, БОГАТИ бяхме. В сравнение със сегашното положение. В момента мулти богати са малцина, които тънат в разкош, докато 99% от населението бедства и изнемогва.

Ако желаете, може да поспорим по темата. Надявам се да е по правилата, защото няма да се говори за политика, а за икономика.
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31

Тема "Плюсове и минуси на къща построена чрез сухо строителство?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: