• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.

Бихте ли участвали в кооператвно строителство

Анкетата завърши на пет май 08, 2009 9:38 am

62%
Да
32
31%
Не
16
8%
Бих искал(а) но нямам време
4

Общо гласове: 52

n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Да. Нооо "кооперация" си значи нещо.
mi6el - специалист
Хеее ,хе , хе , веселяци Утописти :-D
По принцип съм против , но на драго сърце ще се включа ако стане .

Не мога да Дзидам , но мога да ви готвя и да танцувам с дайре около вас :-D Изображение
svetliopi44 - Чирак...
Направо ви съжалявам ...значе не знаете какво е приятелство и взаимопомощ ... :shock: :shock: :shock:
аз съм щастлив човек значи ... :) :) :)
Стефан - майстор
Всеки е прав за себе си, изхождайки от собствените си разбирания. Аз винаги помагам, когато ме потърсят. Правя го за собствено удоволствие, и за това, че съм необходим на някого. По тая причина, когато аз съм потърсил някаква помощ, никога не ми е отказвана.
rumeniak - специалист
Виждам че има ентусиасти.... Който иска да опитаме нека каже какво би могъл да направи в една къща. Аз съм Водопроводчик + отопление. Измислил съм много добра система за подово отопление с която в най студеното време ще е супер топло и сметката за тока ще е нормална. Горе долу 1.лв на месец на кв.м. (тази цена е при добра изолация и днешната цена на тока) А на мен пък ще ми трябват 3-4 общаци за 10 дена, но кога точно все още незнам.
IJAN - специалист
Дай малко повече инфо за подовото че ми предстои такова да правя.
Dansaver - специалист
Matchless написа:
Ще се отклоня малко от темата и ако модератори сметнат за нужно да модерират поста няма да имам претенции .Всъщност комунизъм в истинския му вид няма и е нямало.За да го има трябват фондаментални промени в държавното и социално устроиство и инфраструктура,някои страни са се опитали да го направят,но при режима на преструктуриране са стигнали до тоталиризъм и автототалиризъм,както е и с нашата държава.А демокрацията (въпреки ,че аз не я намирам почти никъде по света) и особенно капиталистическата демокрация неизменно води до феодално общество а по някога до открита диктатура.Между другото навсякъде се говори и пише за това и ми се потвърждава теорията "вип брадър":)
Относно по темата.Когато помагам на приятел помагам доколкото обстоятелствата ми позволяват и не търся да ми се връща услугата.Стига ми да знам ,че има някой на който да разчитам.Но да тръгна да помагам на всички познати без да търся нищо в замяна (освен ако е за нещо неголямо) просто няма как да стане.Да се събере група по голяма от трима души и да направят строителен картел също няма как да стане по много причини.Общите неща аз поне съм помагал не един път когато на някой близък се е нуждаел от помощ. Събирали сме се ударна дружинка няколко съботи и недели и сме отмятали голяма част от работата ,но това рядко става и голямата софра си е ясна..Иначе договорки на място аз ще ти помогна с това,но после ти с това са по скоро случайности.
Няма нужда да пиша, подкрепям горното на 100%
ronik - специалист
svetliopi44 написа:
Направо ви съжалявам ...значе не знаете какво е приятелство и взаимопомощ ... :shock: :shock: :shock:
аз съм щастлив човек значи ... :) :) :)
Знаем ве, това е комунизъм :lol: . Тук все пак става въпрос за непознати хора, стига сте намесвали приятелството.
svetliopi44 - Чирак...
ronik написа:
svetliopi44 написа:
Направо ви съжалявам ...значе не знаете какво е приятелство и взаимопомощ ... :shock: :shock: :shock:
аз съм щастлив човек значи ... :) :) :)
Знаем ве, това е комунизъм :lol: . Тук все пак става въпрос за непознати хора, стига сте намесвали приятелството.

Пич кефиш ме .... :2thumbs: май изобщо не си прочел 1 пост на човека ...ма като гледам не само ти ... май почти всички ...не четете а гледате от горния пост кой какво е напасъл :lol: :lol: :lol:
ronik - специалист
svetliopi44 написа:

Пич кефиш ме .... :2thumbs: май изобщо не си прочел 1 пост на човека ...ма като гледам не само ти ... май почти всички ...не четете а гледате от горния пост кой какво е напасъл :lol: :lol: :lol:
Че там нищо не пише за приятели. А може би трябва да ида на очен лекар :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Искате ли да строим Заедно?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: