Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
n.nikoloff - специалист
rendo - специалист
Можеш ли да дадеш малко повече информация как са направени стените как са хванати за фундамента имат ли пълнеж след ОСБ-то отвътре какво сте сложили
Стефан - майстор
Изглежда красиво, лесно и бързо. Моята не е по тая технология. Аз искам да е и сигурно, и дълготрайно, и топло през зимата, и хладно през лятото, и... т.н.
stenmark - специалист
Дай повече информация.Например колко струва тази постройка.Тези ферми могат ли да издържат керемиди?Материала какъв е?тоест слепени греди или сух 12/15% и т.н.На мен лично ми харесва.
АЛФ - напреднал
n.nikoloff написа:
Нова дървено-скелетна къща , производство на колегата Явор
Николоф, моля за повече подробности около къщата-документация,строители,цени,материали и др. :)
n.nikoloff - специалист
Ами тя си е на Явор - нека той отговори. Просто се затруднява с качването на картинките, затова ме ползва. Пишете му на линка и той ще отговори.
АЛФ - напреднал
stenmark написа:
Дай повече информация.Например колко струва тази постройка.Тези ферми могат ли да издържат керемиди?Материала какъв е?тоест слепени греди или сух 12/15% и т.н.На мен лично ми харесва.
Явно, от здравината, броя и диаметъра на материала /носещия-колони,ферми/, се подбират и керемидите/като тегло/ :?
n.nikoloff - специалист
Особеността при тези къщи е , че трябва предварително да се изчисли всичко. Същото е и за покривната конструкция.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
n.nikoloff написа:
Особеността при тези къщи е , че трябва предварително да се изчисли всичко. Същото е и за покривната конструкция.
При кои къщи не е така?
Коминът на тази е нисък и неизолиран.
n.nikoloff - специалист
n_a написа:
...При кои къщи не е така?
Как при кои? При самоделките!!!

Тема "Нова къща , производство на колегата Явор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: