Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
elenas - напреднал
Ето Ви още нещо в този стил, направихме го в стара къща в маза, в която навремето са се гледали животни. Къщата я използват след реновирането от нас за гости. И още няма коментар, че не се харесва, но просто трябва да се види на "живо".

Прикачен файл

P5260447.jpg
P5260447.jpg (92.3 KиБ) Видяна 3401 пъти

Прикачен файл

P5260443.jpg
P5260443.jpg (86.84 KиБ) Видяна 3401 пъти

Прикачен файл

P5260448.jpg
P5260448.jpg (83.32 KиБ) Видяна 3401 пъти
elenas - напреднал
Към masterrichi гипскартона е върху метални профили.
Към Стефан, ако си разрушил толкова стари къщи колкото мен няма да твърдиш, че чеповете се слагат само вертикално! Аз съм се учил най- вече от старите майстори и продължавам да се уча!
Дано колегата не ми се обиди, а да се замисли дали пък не съм прав?!
А относно клиентите, трябва да се съобразяваме с тях, а в този случай конкретно се отнася само за вида който се получи, а не за здравината и безопасността, на която ние изключително много държим.
LKK - специалист
Като се реновира една стара къща има ли дизайнерски проект или поне мнение или всичко се прави според мераците на собствениците и възможностите на майстора?
rulom - модератор
LKK написа:
Като се реновира една стара къща има ли дизайнерски проект или поне мнение или всичко се прави според мераците на собствениците и възможностите на майстора?
Кольо Фичето дали е ползвал услугите на дизайнери :? айде стига глупости, не оспамвайте и тази тема :evil:
Стефан - майстор
elenas написа:
..Към Стефан, ако си разрушил толкова стари къщи колкото мен няма да твърдиш, че чеповете се слагат само вертикално! Аз съм се учил най- вече от старите майстори и продължавам да се уча!
.
Нямам претенции да съм разрушител на стари къщи. Аз строя само нови. И, аз не се уча от стари майстори. Все пак не съм дърводелец, а машинен инженер. Ако въобще има някакво значение. Не знам как е в дърводелството - аз изхождам от профила на метални конструкции. Става дума за чеповете.
LKK - специалист
rulom написа:
Кольо Фичето дали е ползвал услугите на дизайнери :? айде стига глупости, не оспамвайте и тази тема :evil:
Кольо Фичето, като го е правил е имал вътрешна мярка и усет за красивото, а тук виждаме стремеж да се набутат максимум автентични атрибути от едно време на минимум пространство и става "манджа с грозде".
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Що за ....!? Уста Кюлю Е дизайнер.
ibogdanov - специалист
elenas написа:
Относно скобите те бяха по желание на клиента. Клиента винаги има право.... :)

я малко спамец --
скоби... кой ти гледа скобите. Я кажи "мухарник" направи ли ???
щото на жената родата е от Миндя и .. малеееее какво чудо се прави в този мухарник.... леле ...
Ей, това Еленчаните сте голяма работа. Хем не ви мързи, хем сте читави като хора. Хем знаете да си угаждате.
За останалие да знаете - Еленски бут, не е бут от еленско месо...
:-D
elenas - напреднал
Когато се реновира стара къща се съобразява дали може и позволява да се направи промяна според желанията на собствениците, а те в много случай се променят още в самия оглед на обекта.
Нали си представяш какво ще стане, ако имаме майстор без качества, клиент също толкова разбиращ и стара къща! Дали тогава ще се говори за реновиране или за строеж на нова къща.
В крайна сметка при реновиране на стара къща всичко зависи най- вече от кадърността на майстора.
elenas - напреднал
А мухарник има, но БУТ вече няма.

Тема "Харесва ли ви?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: