Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
medel76 - специалист
мен не ми е за старите керемиди,а нямам възможност за нови , покрива е 150кв сметни не по малко от 20лв за хубава керимида и сложи другите материали и улуци и ставаа.... :shock: пък и ако бяха буклуци нямаше да издържат толкова години.
BanoTheWolf - специалист
Аз поне нещо не мога да разбера темата :? Ма една нова керемидка на Tondach е към 1.2лв. и капак 3.8лв....
medel76 - специалист
за крепене на старият покрив става дума
BanoTheWolf - специалист
Щом е за крепене трябва да се прегледат гредите, попове, дъски и т.н. - все пак керемидите лежат на тях. Аз съм разтурал стара къща на около 50тина год.и повечко и трябва да ти кажа, че отдолу под кермидите беше нещо страшно - едвам се стъпваше, всичко беше изгнило. Така че замисли се за това, а относно олуците може да се пооправят - все пак е метал :) Успех с начинанието!
medel76 - специалист
мерси много!тази не е толкова зле.
panalov - специалист
medel76 Първо да ти кажа че имаш две теми с еднакво заглавие и са разводняват отговорите. Изтрий едната ако не можеш сам помоли модераторите те могат :) .
Второ за да получиш по конкретни и точни отговори трябва да постнеш снимки иначе само гадаем.
Какъв е покрива -четирискатен?
Какви са керемидите ,ако има много счупени можеш да ги наредиш на трите ската а за четвъртия да купиш други може и втора ръка.
???? много.
Бъди по изчерпателен.

Тема "съвет за ремонт на покрив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: