Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
torbalan - Дървен философ
medel76 написа:
Моля да ми пишете на лични кординатите на фирмите от които си купихте дограмите.
0887925336 - Марин
фирмата му се казва нещо от рода на "ЕТ-Масив" или нещо подобно, не помня... но надали има значение...

човека е точен, работи качествено и горе-долу си спазва сроковете...
jameson_2001 - специалист
Работата е свършена перфектно,кажи колко ти излезе тоя прозорец бруто ?
единак - специалист
Хм, моята си я поръчах днес, утре ще ходят да си вземат размерите. Дървена, двукатна, със стъклопакет на всеки кат. 195лв/м2. С обков, доставка, монтаж, но без лакирането, защото още се чудя с какъв лак да я направя... Едни белгийски ми препоръчват горещо...

Артъре, това тройно слепен ли е, или е едно?
Master_Kenobi - V.I.P.
На тия пари... Всеки кат е еднослойно дърво, нали?! :?
Абе, човек! Що не питаш като поръчваш! :roll:
единак - специалист
Що бе, аз си го знаех много добре, като си поръчвах.
Мезонетът ми има такава дограма на всеки етаж/без стъклопакет обаче/ и си е много добре.
Освен това ми го прави приятел, който ми е работил много неща преди това...

Всъщност, да не бъркам...? Малко ти се струва..и оттам - качеството..?
Master_Kenobi - V.I.P.
Притеснява ме, че е еднослоен. Трислойността и още...
Ама, хайде... да не излезе, че е лекция. :-D
единак - специалист
Ааааа, споко, от много време изследвам предимствата и недостатъците... Наясно съм. Няма да е лекция.
Ама не може всичко сега. Опитвам се да намеря баланс между качество и цена. И това ми оттърва. Може и да съжалявам.
ArturDent - Почти Безобиден
единак, да трислойно е дръвцето.

jameson_2001, ми тя дограмата е на 5-7 години и нямам спомен за точната цена. Беше с 30-40% по-скъпа от стандартната ПВЦ. После проиводителя се ояде и я продаваше за около +100% на ПВЦ-то. Скоро ходих при него за друга оферта и май беше нешо от типа 450лв. за отваряема част. Не съм сигурен понеже офертата включваше и врати.
KingoftheROAD - специалист
единак написа:
...Дървена, двукатна, със стъклопакет на всеки кат...
Какво ще рече двукатна? като едно времешните дограми дето са всъщтност два прозореца на 15 см. един от друг? дайте линк да видим...

Това което Артър е показал ми харесва много, даже не знаех, че може и дървената догарама да се направи така...
torbalan - Дървен философ
ArturDent написа:
единак, да трислойно е дръвцето.

jameson_2001, ми тя дограмата е на 5-7 години и нямам спомен за точната цена. Беше с 30-40% по-скъпа от стандартната ПВЦ. После проиводителя се ояде и я продаваше за около +100% на ПВЦ-то. Скоро ходих при него за друга оферта и май беше нешо от типа 450лв. за отваряема част. Не съм сигурен понеже офертата включваше и врати.
Артъре, тази дограма дето ми монтираха на мен също е трислойна...
на снимка я нямам, но по нищо не се различава от твоята (освен по цвета) и е 220 лв. ако има отваряема част и 160 ако е неотваряем...
цената може да варира в зависимост от разстоянието до обекта, но всичко е въпрос на пазарлък...

Ако решиш - заповядай да я видиш при мен наживо ;)
Събота-неделя, ако не забравя ще я снимам...

Тема "питане за дограма и външна врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: