• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Яро - помощник
rulom написа:
dido_boi написа:
Друг е въпроса, че все още никой не може да даде калкулация на забит пирон, ма то форума е основно търговски и фирмен...... :|
може можеее "Наковаване на паркетни первази" - 0.07 ч.ч/м' - смятай колко пирона има на метър и дели :wink:
stivemaster - майстор
Здравейте.Искам да се обърна към колегата masterrichi .Съвсем добронамерено ,колега айде да говорим само сериозни неща и да не сравняваме несравнимите такива.Колегата dido_boi е видял някаква цена без да знае за какво говори за (щото ако е с фундамента нали ще се съгласиш че по добри коректни оферти май трудно ще намериш) и ти се включваш с примера за твоята СЕБЕСТОЙНОСТ и БЕЗ ФУНДАМЕНТ.Незнам какво некоректно има в това да развиваш търговска дейност и в офертната цена да има и заплати и разходи по транспорт и др. и ПЕЧАЛБА.
Бъдете здрави.
masterrichi - специалист
Eдно е да издържаш фирма с над 30 човека,офиси,цехове,складове и т.н. а друго е да имаш бригада от 3 ма човека с едно камионче и с малък цех и двете фирми могат да направят една къща от около 100м2 за 40 дена,но цената ще е вече различна,аз не си правя реклама да моята дейност имам си поръчки за 1 година напред.
Leon - специалист
masterrichi написа:
двете фирми могат да направят една къща от около 100м2 за 40 дена,но цената ще е вече различна,аз не си правя реклама да моята дейност имам си поръчки за 1 година напред.
Тогава за какво да идвам при теб?

Сериозно питам!

:?
leoncho - специалист
Наскоро бях на язовир Копринка.
Тази къщичка е все още в строеж,но много кефи.
Ако трябва сега да правя къща бих избрал такава.

Прикачен файл

100_1189.jpg
100_1189.jpg (30.56 KиБ) Видяна 9988 пъти

Прикачен файл

100_1190.jpg
100_1190.jpg (26.24 KиБ) Видяна 9988 пъти

Прикачен файл

100_1191.jpg
100_1191.jpg (34.65 KиБ) Видяна 9988 пъти
вт апр 06, 2010 10:48 pmn.nikoloff написа:
dido_boi написа:
Съгласен съм , и аз учих ама за ел. часта. Но би ли ми обяснил какво толкова струва 700 лв на квадрат на такава едноетажна дървена къща.
Правилно! И аз се чудя какво толова струват 3 тона железа и малко пластмаса та ги продават за по 200 000 лв само защото били Мерцедес... :?

Само да допълня, че за един "специален" клиент цената на къщата съотнесена върху квадратурата се получи около 600 евро/кв.м. ... И това го има, че и по-скъп продукт може да се направи, стига някой да го поръча и плати. Иначе средните цени за обикновенни и "стандартни" от технологична гледна точка изпълнения не са толкова.
Здравейте
Някой може ли да помогне да се свържа с n.nikoloff?
  • 1
  • 2

Тема "Планове на сглобяеми дървени къщи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: