• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
шоп - майстор
@Tsilkov, да има такива греди, но за да стане покрива за 4 дни, както пише Вадим гредите, дъските, летвите и т.н. трабва да са разкроени и зарязани по чертеж. Е такова нещо аз в Бг не съм виждал.

Лично ми показаха снимки с какви греди, с какви срезове, градуси, влажности, размери работи Вадим! Направо останах без думи.

Все едно сглобяваш ЛЕГО.
шоп - майстор
@Вадим Владимиров
снимка номер 3 ми е показвана и затова написах, че все едно сглобявате Лего. Направо завидях на собствениците на имоти и на майсторите на запад от Бг.
Разбира се по никакъв начин не искам да омаловажа майсторията. Просто в Бг на група роми и такива разкроени греди да им се дадът пак ще изкривят покрива :-D

Чест и почитания!
valyodalgia - напреднал
Здравейте само аз ли НЕ виждам снимките
Svetoslavoff1 - майстор
Не си само ти, дето не ги виждаш :(
Tsilkov - майстор
Имаше ги 1 ден и изчезнаха. Бяха доста ценни - качествено изпълнение по конец.
Christo - майстор
Ако някой е свалил картинките, ще съм много благодарен, ако ги качи пак. Тук, или на някое друго място, без значение. Скъсах се да ровя из настройките на браузъра си, само и само да видя картинките.... Нищо чудно от сайта да са ги махнали нарочно, ако са много големи като памет.
Hoвoceлckи - майстор
Не са качени на сайта, а в google-то. Може Вадим да си ги е блокирал и няма да е коректно да се качват през главата му. Ако не е, като мине насам и види, вероятно ще реши проблема или ще поиска помощ. Но трябва той да си каже :)
Вадим Владимиров - специалист
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от Вадим Владимиров на съб авг 05, 2017 1:34 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19

Тема "Цена на труд за изграждане на покрив?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: