• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
beam55 - напреднал
Предстои ми изграждане на покрив на една малка вила, два ската, с битумни керемиди. Материалите за 2 ската (4х9м) мога да пресметна, но нямам представа за цената на труда. Зная, че цената е разтегливо понятие, но трябва да имам база за сравнение. Благодаря за всички отговори.

Намерете доказани специалисти за изграждане на покриви
Стефан - майстор
Защо не опиташ да си го направиш САМ? В духа на форума. Вярвай ми, колкото и да ти е трудно, на края ще се почувстваш много горд от себе си.
ArturDent - Почти Безобиден
Колко квадрата е покрива ?
шоп - майстор
от написаното аз ги сметнах така: 2 ската по 36 кв. метра. Общо 72:-)


Събери 5-6 оферти и сравнявай:-) Сега е криза и се пазари .Като ти кажат цена свали с 50%:-)))
ArturDent - Почти Безобиден
Абе и аз да ги сметна, ама въобще не съм сигурен дали ги е мерил по ската.
beam55 - напреднал
Точно по ската са измерени и ако има някаква разлика, то тя ще е от порядъка на сантиметри. При положение, че съм купил гредите и платната, не е редно да има грешка. Иначе това правя - събирам оферти :)

Благодаря на всички за бързите отговори.
ebahti - майстор
М/у 30 и 50лв. на м2-зависи от разчупеносттта и височината на покрива-твоя е обикновен двускатен така че около 35лв. е добре
stenmark - специалист
ebahti написа:
М/у 30 и 50лв. на м2-зависи от разчупеносттта и височината на покрива-твоя е обикновен двускатен така че около 35лв. е добре
Ти сериозно ли му даваш такава цена и то за двускатен??? Такава цена може да има в някой сънища,не повече от 25лв!
Стефан - майстор
stenmark написа:
Такава цена може да има в някой сънища,не повече от 25лв!
Абе, вие скоро да сте ходили на лекар? За такава работа аз не давам повече от 5 лв. Иначе, ще си я правя сам, и ще ми излезе без пари. :lol:
Георгиев - специалист
Действай. Ама после сподели дали това което си свършиш ще го свършиш пак за по 5 лева :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

Тема "Цена на труд за изграждане на покрив?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: