• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
koceto_pz - специалист
Има ли значение дали е от преди месец или ден...

Прикачен файл

20161225_112913.jpg
gecata82 - специалист
Колко пари ти излезна до това ниво на снимката, и може ли малко повече снимки и от вътре, мисля че ще е добре да видим, че и на мен ми предстои това приключение и събирам идеи за сега.
koceto_pz - специалист
Дотук около 65К без земята,утре ако мога ще снимам плана да го видиш :).
koceto_pz - специалист
Поправям се...75К без земята,вече и акт 16 е налице :mrgreen: :drinkers: .Сега ако трябва да строя отново къща нещата ще изглеждат коренно различно откъм разходите...ама затова се учим докато сме живи.
stivemaster - майстор
Колко м2 каза че къщата ? Питам не за да се заяждам , а за тези дето ще четат. И може би тона ми е по рязък. от общоприетия,та затова не ме разбра но,правилния подход за мен е - разпитвам за добър техник, ангажирам го за идейния проект и разговорите с проектанта.Така той може да ме осветли по доста теми по които съм бос и да ми намали драстично разходите.Тогава можеше да избереш и друг вид конструкция ,разположение,материали.Накрая го ангажирам за месец ,според това което аз бих избрал за етап строителство.Уверявам те въпреки 2х1000лв. да речем ще спестя поне12000лв. И няма да се занимавам лично,което според дохода е допълнителна стойност.
klomo - специалист
чет фев 09, 2017 9:53 pmkoceto_pz написа:
Поправям се...75К без земята,вече и акт 16 е налице :mrgreen: :drinkers: .Сега ако трябва да строя отново къща нещата ще изглеждат коренно различно откъм разходите...ама затова се учим докато сме живи.

Кажи как биха изглеждали нещата сега?
denis_strandjaliev - специалист
пет мар 27, 2020 1:38 amklomo написа:
чет фев 09, 2017 9:53 pmkoceto_pz написа:
Поправям се...75К без земята,вече и акт 16 е налице :mrgreen: :drinkers: .Сега ако трябва да строя отново къща нещата ще изглеждат коренно различно откъм разходите...ама затова се учим докато сме живи.

Кажи как биха изглеждали нещата сега?
Аз също се интересувам за това.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Изграждане на нова къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: