• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
rendo - специалист
отдолу за да не блъскат много парчетата по долната и леко леко с перфоратора и с един голям чук и за 3 дена са я свалили и изнесли щом е и напукала значи е отлабила ще е още по лесно.


Съмнява ме с 2 души с чукове или перфоратори да имитират трус 6 по рихтер - така че да не се притесняват от вибрацията.

Може с чуковете да ви се вижда много първобитно но най кардинално и бързо ще стане
Илиян Илиев™ - майстор
Няма да имитират 6. То ако беше ударило 6, можеше и да не е жив човека за да пише из форумите. Да не дава господ никому. И аз не знам в каква къща живея. Да не дава господ никому.

Мисълта ми беше да не падат големи отломки върху долната плоча или пък цяла стена, както и да се внимава с укрепването, за да не се предават удари на долната плоча чрез подпорите.

Бе все си мисля, че е деликатно в този частен случай. Демек нали, от това земетресение плочата е за боклука... Ми тогава знае ли се какво е качеството на долните?
djshomi - напреднал
Мерси за съветите .Плочата вече е махната.Процедирахме по следният начин .Подпори и греди като за кофраж.Направихме дупка в средата с къртач и от там бои с чука всичко мина добре без наранявания което е най-важното.
  • 1
  • 2

Тема "Съвет как се събаря (кърти) плоча" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: