Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
ebahti - майстор
Мойта е на 4 год. и като гледам ще изкара още 40.... единствения кусур е че най горния слой лак е започнал да се люпи,ама само от вън щото я пече слънчо. Ама кво ми дреме...
VLADO66 - майстор
:-D Аз за китайката и духането имах впредвид ама нейсе... :cool:
Tsilkov - майстор
jekasus написа:
VLADO66 написа:
ebahti написа:
... Аз съм с китайка ,покрива изискванията и струва около 200 кинта! :wink:
На какъв период се дават кинтите. :-D
Вече 6 години при брат ми :-D и няма никакво намерение да се разваля.
Абе то и аз имам една такава на апартамента - "външна блиндирана" от китай. За бачкането си бачка - отваря се и затваря, ама за духането трудно може да се установи като е монтирана в коридора на блок. Освен това цената и беше далеч от тия 200 лева :lol:
ebahti - майстор
Мойта китайка не ще да ми духа :evil: А какви очаквания имах... :roll:
themask - специалист
Някой да сподели читав и изпитан представител на Хьорман?
Освен врата между гараж и къща, ми трябват и гаражни врати, и автоматика, та не искам някой да се из*ка срещу много пари...
VLADO66 - майстор
Гаражната врата ми я правиха тези www.secdoor-bg.com/ ,доволен съм и вече 7-ма година безаварийно.
ribnikolaevi - майстор
Имах опит със Солид и опита ми е неприятен. Не те съветвам да се обръщаш към тях.
Монтажа е от подизпълнители които хич не ги брига какво и как. Абе ... аз изгорях, ама да не се излъжат и други, пази се от тях.

Между другото, всички врати в офиса също са на Солид, има доста забележки, като се започне от монтажа и се стигне до трудно отключване, заяждане на патрона.
themask - специалист
ribnikolaevi написа:
Имах опит със Солид и опита ми е неприятен. Не те съветвам да се обръщаш към тях.
Монтажа е от подизпълнители които хич не ги брига какво и как. Абе ... аз изгорях, ама да не се излъжат и други, пази се от тях.

Между другото, всички врати в офиса също са на Солид, има доста забележки, като се започне от монтажа и се стигне до трудно отключване, заяждане на патрона.
Солид или Солид55 - доколкото видях това са различни дистрибутори на Хьорман :)
ribnikolaevi - майстор
Говоря за Солид 55, не знам да предлагат Хьорман. Цеха им е на 7 километър. От тях съм недоволен, но при моето проучване на врати не открих фирма с името"Солид" само. Може и аз да не съм попаднал на тях, може и да са нови на пазара.
themask - специалист
ribnikolaevi написа:
Говоря за Солид 55, не знам да предлагат Хьорман. Цеха им е на 7 километър. От тях съм недоволен, но при моето проучване на врати не открих фирма с името"Солид" само. Може и аз да не съм попаднал на тях, може и да са нови на пазара.
Има ги на сайта на Хьорман:

http://www.hormann.bg/distributori/

Тема "Входна врата за къща - каква?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: