• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Илчо Илиев - майстор
Колеги, не бива така....и неговата не е лесна,да пази господ!



П.П. Аве вие що не свиркате,че имало шоу из форума...така не се бях смял от бая време....
ebahti - майстор
Квобешетам - чукча писател,не читател.... :lol:
ivanovbg - майстор
Абе писател или читател, чукча си е чукча! :lol:

То като се замислиш, ако рече господ що е заварка и цимент да се разпадне... Ще го търсите момчето за съвет, ама...
kukuchev63 - специалист
xnikolanx написа:
caribi написа:
Да се върнем на темата , към какъв материал се е насочил xnikolanx , след почерпената информация от форума, има ли поне малко светлина в тунела :?:
Все още търся нещо здраво и безвредно да слепи камъните :) Мисля си за някакъв вид естетвени гуми и каучук.

Едно време преди да е открита варта и цимента с какво са слепвали камъните във високите замъци?
еми ти знаеш всичко защо въобще се занимаваш с тоя форум,ето отиваш събираш малко естествен каучук и започваш-пич :axe:
ferrari4456 - специалист
Как сме колега?
Намери ли материала?
Аз ще правя камера да си събирам радиоактивните газове и ще ги пращам на Венера да ги горят.
Може да се комбинираме не да го изпускаме в къщите си и после да се чудим ,защо цимента е радиоактивен и цветето изяло котката.
ПП Няма иконки с който да се изразя...
Май има
Изображение
На снимките не знам ти ли си или аз така се чувствам и така се изразявам ,знам ли???
Нещо превъртам от радиоактивните ми газове и цимента около мен.
Pasko - специалист
Автора на темата да се разходи до Варна и да разгледа Римските терми как са зидани! Той цимента е открит от Римляните. :shock:
cybersas - специалист
Pasko написа:
Автора на темата да се разходи до Варна и да разгледа Римските терми как са зидани! Той цимента е открит от Римляните. :shock:
Тука вече прекали - как ще спи детето ся?! :lol:
ArturDent - Почти Безобиден
xnikolanx написа:
Все още търся нещо здраво и безвредно да слепи камъните :) Мисля си за някакъв вид естетвени гуми и каучук.
Едно време преди да е открита варта и цимента с какво са слепвали камъните във високите замъци?
Продължавай да мислиш..., но първо прочети кое е открито първо. Варта, цимента или каучука?
velsi - Почетен майстор
Всичко друго да, но не разбирам сарказъма ви, колеги!
nikolson - майстор
xnikolanx написа:
Все още търся нещо здраво и безвредно да слепи камъните :) Мисля си за някакъв вид естетвени гуми и каучук.

Едно време преди да е открита варта и цимента с какво са слепвали камъните във високите замъци?
Прав си. Това не е за сарказъм, това е за бисерите. Или за "Мое ли да съм толкоз.." :partyman:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Трябва ми заместител на цимента. Идеи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: