• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
novsym - помощник
Но това може да стане само по време на вдигането на надзида или и след приключване? Понеже след приключване няма да има как да се докаже реално, че надзида не е бил направен преди време примерно след като им покажа разрешителното. Или не е така?
шоп - майстор
novsym написа:
Но това може да стане само по време на вдигането на надзида или и след приключване?
При един "добър съсед" или произволен ищец може да ти пусне жалба и да ти бутне покрива по всяко време. Стига да докаже, че кота корниз е над разрешенето по документи.

Успехи!
novsym - помощник
Разбирам. А ако не е над разрешенето ще има ли основание или не?
mimilisa - специалист
Моля персонала като скучаете да не ми спамите темата.
Hoвoceлckи - майстор
1. Това не е никакъв спам.
2. В правилата си има условие ако има отворена тема с аналогично питане, да не се отваря нова такава, а да се пита в нея.
3. Темата ти е по-скоро изоставена. В началото на годината си написал "почвам", през март - "отказвам се ..." и толкова за цяла година (в очакване на Годо ... :) )
4. Ако искаш да не ти се пише какво да е в темата - си правиш блог.
mimilisa - специалист
Темата ми не е изоставена а пренебрегната от колегите ти.
Явно трябва да ви се плаща за инфо. Дори не благоволихте да кажете каква е разликата в документацията в дострояване и надстрояване.
И като не можеш да кажеш нищо по темата ми , не ми я спами. Много интересно как я извади от март месец. :axe:
Ако обичаш в женски род... :weedman:
Hoвoceлckи - майстор
Извадила му я е търсачката. Може би сам Google.
В този форум нищо не е твое - тук сме нагости.
И да - за информация е редно да се заплаща. Това, че тук някой на някого помага с такава безвъзмездно е само на добра воля. Ти явно не ги кефиш.
Руди - майстор
А, не! Мен темата ме кефи! Нямаше да я прочета, ако не беше я изровил някой.
Супер е, и какви картинки само! Даже повечето мнения, с изключение на тези на
авторката са излишни. Те повечето въпроси са риторични! Спокойно модераторите
могат да изчистят всички други мнения, включително и моето.
mimilisa - специалист
Hoвoceлckи написа:
Извадила му я е търсачката. Може би сам Google.
И да - за информация е редно да се заплаща. Това, че тук някой на някого помага с такава безвъзмездно е само на добра воля. Ти явно не ги кефиш.
:lol: Сега го напишете най-отгоре в банер, че информацията във форума се заплаща и такава се дава само на хора, които ви кефят. Явно според сумата.
А за трафика дето ви го въртим, да сте най-посещаван форум, дума няма да отваряме. Какво ли мислят по този въпрос рекламодателите ви...?
А инфото, което "крадете" безвъзмездно от благотворители и чужди форуми колко пари направихте пак няма да го споменаваме...
И да, картинките са ми хубави, защото самата аз съм хубава, естетка, перфекционистка с вкус и въображение, за разлика от болшинството архитекти, с липса на всякакво въображение и вкус. Там да му вземем парите на нещастника-инвеститор пък кво ли ти разбира от хубаво, като самия аз съм пълен лузър.
Е, каква е разликата в документацията при дострояване на първи етаж и надстройка на първи етаж? :?: Знаеш ли въобще дори и да ти платя?
egomen66 - майстор
mimilisa написа:
Моля персонала като скучаете да не ми спамите темата.
Кукло....липсваше ми.

Беше ми необходима още малко доза настроение , за предстоящите празници , и ти ми я достави.

Благодаря , и щастливи предстоящи празници.

пп.Дано скоро и ти ги посрещнеш в реализирания от теб дом мечта.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Реконструиране на стара къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: