Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Май, темата трябваше да се махне по-рано, още щом Вадим Владимиров почна да качва снимки на джамии и да ги величае.
egomen66 - майстор
Нека Вадим Владимиров сподели какво е станало. Аз лично , ще уважа желанието му , или причините за факта , че темата я няма. ТАКА САМО ГАДАЕМ. Всяка тема е полезна , сама по себе си , както за регистрираните , така и за гостите на Форума . :heart:
Velio - специалист
RED-question написа:
LazarGanev написа:
Абе хора, не разбрахте ли, че авторът няма как да си изтегли темата? НЯМА ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ! Който не вярва - нека пробва да пусне тема, след това да я изтрие, пък и после да я върне! Стига сте нападали този или онзи. Малко ли теми се затриха? Станало е нещо, но дано може да се възстанови!
RAID масива на сървъра ритнал камбаната и след ребилдването, само и единствено въпросната тема се изгубила. :lol: :shock: :?
И един мармот завива шоколада в станиол :)
Chefo77 - майстор
YELLOW-trouble написа:
Май, темата трябваше да се махне по-рано, още щом Вадим Владимиров почна да качва снимки на джамии и да ги величае.
Имаш някакво отношение към професионализма на Вадим или те тормози евентуално различно вероизповедание или етнос?
prascho - майстор
Чефо, човекът си е написал в ника: Има проблем с "жълтите", а не с "резаните" :) .
botev_fen - напреднал
Голяма тъпотия с премахването на цяла тема заради 1-2-ма. На мен ми беше много интересна и сега щеше да ми е полезна, след като ми предстои основен ремонт на покрива.
prascho - майстор
Вадим не е учил маркетинг и не знае, че дори лошата реклама все пак е реклама :-D .

Тема "Петиция" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: