Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
egomen66 - майстор
egomen66 - майстор
УЖАС!!!!!!!! n_a УЖАСААААААААААААА :^o
MamaMy - майстор
Само изкопни работи и извозване на отпадъци има за 20-30 хил. Да бяха я построили отново щеше да е по-евтина :?
Lisko - майстор
Що ужас бе, обяснете - мен ми хареса. Само за жигулата навеса ми се видя с прекалено хубави матреали ?
ivouz - специалист
Точно така се прави с желание ,страст и и пари разбира се.Хареса ми!
egomen66 - майстор
ivouz написа:
Точно така се прави с желание ,страст и и пари разбира се.Хареса ми!
Точно с тази идея качих клипчето в отделна тема :supz:
bigdragon - майстор
Красиво се е получило, но от инженерна гледна точка има забележки. Например плочата не се държи на нищо...
За парите не коментирам. :?

Тя, жигулата де, вероятно не е на инвеститора.
Тя е на тези, дето работят тази работа за малко пари...
Christo - майстор
Ще съм много благодарен на профитата в бранша, ако коментират клипа. Каменен зид с кал и върху него плоча. От там нагоре лека дървена конструкция, това добре. Първият етаж не видях да е изолиран. Може би трябваше отвън с изолация и върху нея каменните плочи. Не става въпрос да плюем труда на хората, ами да се поучим. Благодаря за филмчето.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Christo написа:
Ще съм много благодарен на профитата в бранша, ако коментират клипа. Каменен зид с кал и върху него плоча. От там нагоре лека дървена конструкция, това добре. Първият етаж не видях да е изолиран. Може би трябваше отвън с изолация и върху нея каменните плочи. Не става въпрос да плюем труда на хората, ами да се поучим. Благодаря за филмчето.
Хората с труда си съсипаха една интересна старина и "построиха" нещо калпаво

Тема "Едно интересно клипче..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: