• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
нед яну 31, 2016 7:52 amMarinchi написа:
Ние реализирахме малка избичка по следния начин.
Плочата на кота 0 или плоча "настилка" в часта и под стълбищната клетка не я реализирахме. Или поне не на кота 0.
Реализирахме я на ниво фундамент. Така под стълбището се получи една прилична малка избичка.

160720151217.jpg

P1070818sdsd.jpg

Височината се получи около 2 м, което идеално ме устройва.
Здравейте, казвам се Бистра, ако е възможно бихте ли ми дали координатите на фирмата или бригадата строила вашата къща, на снимките изглежда, че строителите работят качествено, от известно време събирам информация за надежни строители за мой проект за къща. Поздрави! :)
Marinchi - напреднал
пет ное 16, 2018 6:12 pmbeatrisia написа:
нед яну 31, 2016 7:52 amMarinchi написа:
Ние реализирахме малка избичка по следния начин.
Плочата на кота 0 или плоча "настилка" в часта и под стълбищната клетка не я реализирахме. Или поне не на кота 0.
Реализирахме я на ниво фундамент. Така под стълбището се получи една прилична малка избичка.

160720151217.jpg

P1070818sdsd.jpg

Височината се получи около 2 м, което идеално ме устройва.
Здравейте, казвам се Бистра, ако е възможно бихте ли ми дали координатите на фирмата или бригадата строила вашата къща, на снимките изглежда, че строителите работят качествено, от известно време събирам информация за надежни строители за мой проект за къща. Поздрави! :)
Здравейте Фирмата се казва СИ БИЛД ЕООД, собственика и технически Светлин Тодоров 0899842394, МНОГО КОРЕКТЕН ЧОВЕК. Не знам дали вече не строИ само високо строителство. Проверете, нищо няма да загубите. Аз останах повече от доволен и след мен още хора, на които съм го препоръчал също. А и сега продължавам да ги виждам да изпълняват други обекти, но както казах високо строителство. Качеството е без компромис.
Здравейте :) , сърдечно благодаря за любезния отговор и информацията за фирмата. Ще се опитам да се свържа с тях, случайно може да ми излезе късмета и да ме включат в проектите си. А на Вас желая една здрава, успешна и щастлива Нова 2019 година! :)
ср окт 18, 2017 10:22 pmdjendov написа:
egomen66 написа:
Тези момчета (бригада ), са от Разград.
Огън са....Знаят си работата.
Не си сбъркал и не се притеснявай.
затова и си замълчах. При други обстоятелства щях с да искам да я правят с "моите" пропорции, но много ги похвалиха от няколко места и реших да се доверя. Дано и аз да ги хваля другата година.
Може ли контакти на тази бригада? Благодаря!
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Строителство на къща във Варна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: